Portal Pszczelarski

I Warsztaty Bartnicze

Źródło zdjęcia: Barciowisko 2015

wydarzenie pszczelarskie warsztaty pszczelarskie warsztaty bartnicze listopad 2015 2015 Lipiny I Warsztaty Bartnicze bartnictwo

I Warsztaty Bartnicze

W dniach 7-8 listopada 2015 r. odbędą się I Warsztaty Bartnicze. Warsztaty będą zorganizowane przez Bractwo Bartne.

Każdy z uczestników warsztatu przy użyciu piły motorowej i tradycyjnych narzędzi wykona własnoręcznie kłodę w sosnowym pniu o wysokości 150 cm. Prace będą prowadzone pod nadzorem 2 doświadczonych bartników. Oprócz wykonania kłody uczestnicy: 
- zapoznają się z drzewami, w których wykonano barcie,
- dowiedzą się jak wybrać odpowiednie miejsce do powieszenia kłody,
- jak wabić roje do założonych barci oraz
- posiądą podstawowe umiejętności z zakresu posługiwania się leziwem.

Miejsce organizacji wydarzenia:

Leśniczówka Lipiny na wschodnim krańcu Puszczy Augustowskiej
Lipiny
16-326 Lipiny

Koszt udziału w warsztatach: 

- 450 zł/osoba (cena zawiera noclegi, śniadania i obiady) 
Liczba miejsc ograniczona.

Kontakt z organizatorem: 

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o kontakt poprzez maila: fundacja@bartnictwo.com

Zobacz również:

II Warsztaty Bartnicze w Puszczy Augustowskiej

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2294

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2015-09-20 20:05:57

O proszę, czyli bartnictwo powraca do łask! Było Barciowisko 2015, teraz już warsztaty bartnicze. Bardzo fajnie!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.