Portal Pszczelarski

XVI Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze

Na obrazku: fragment plakatu promującego wydarzenie pn. XVI Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze. Źródło obrazka: facebook.com/pages/Zwi%C4%85zek-Pszczelarzy-Ziemi-Legnickiej/461389607321547

wydarzenie pszczelarskie warsztaty pszczelarskie targi pszczelarskie wrzesień 2015 2015 XVI Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze Jelenia Góra Cieplice

XVI Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze

W dniach 19-20 września 2015 r. odbędą się na Placu Piastowskim w Cieplicach już po raz 16. Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze.

Program wydarzenia pn. XVI Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze:

19 września 2015 r. (sobota)

6:00 - 10:00 - Ustawianie stanowisk

10:00 - 19:00 - Kiermasz produktów pszczelich, wyrobów pszczelarskich, sprzętu pszczelarskiego, rękodzieła, zdrowej żywności oraz degustacja miodów

11:00 - 16:00 - Loteria fantowa

14:00 - 18:00 - Występy zespołów muzycznych i folklorystycznych

19:00 - 21:00 - Ogólna zabawa

 

20 września 2015 r. (niedziela)

10:00 - Msza Święta w kościele pw. Jana Chrzciciela (ul. Cieplicka 9, Jelenia Góra)

10:00 - 18:00 - Kiermasz produktów pszczelich, wyrobów pszczelarskich, sprzętu pszczelarskiego, rękodzieła, zdrowej żywności oraz degustacja miodów

11:20 - Przemarsz pocztów sztandarowych na Plac Piastowski

11:30 - 15:00 - Loteria fantowa

11:30 - 12:30 - Uroczyste otwarcie XVI Międzynarodowych Warsztatów Pszczelarskich w Jeleniej Górze

12:30 - 18:00 - Występy zespołów muzycznych i folklorystycznych oraz zespołów przedszkolnych

14:00 - Wykład pszczelarski na temat "Właściwości lecznicze produktów pszczelich"

18:00 - Zamknięcie XVI Międzynarodowych Warsztatów Pszczelarskich w Jeleniej Górze

 

Miejsce wydarzenia:

Zobacz również:

XVIII Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze

XVII Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze

XV Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie pt. Bartnictwo w Sudetach Zachodnich w Jeleniej Górze

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3523

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.