Portal Pszczelarski

XVI Biesiada Miodowa w Kurowie

Na obrazku: fragment plakatu promującego wydarzenie pn. XVI Biesiada Miodowa w Kurowie. Źródło informacji i obrazka: biesiadamiodowa.pl/image/pages/plakat-kurowo_2015-08-11.jpg

wydarzenie pszczelarskie impreza pszczelarska sierpień 2015 2015 Kurowo XVI Biesiada Miodowa w Kurowie Biesiada Miodowa w Kurowie

Starosta Powiatu w Wysokiem Mazowieckiem, Wójt Gminy Kobylin Borzymy, Narwiański Park Narodowy i Narwiańskie Towarzystwo Ochrony Środowiska, jako organizatorzy, serdecznie zapraszają do udziału w XVI Biesiadzie Miodowej w Kurowie. Impreza odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia 2015 r. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Wojewoda Podlaski i Marszałek Województwa Podlaskiego. 

Organizatorzy zapewniają, że impreza przypadkie do gusta każdemu, kto ceni sobie zarówno najlepsze miody pochodzące z najczystszego obszaru Zielonych Płuc Polski, jak również gustuje w lokalnych przysmakach, tj. narwiańskie ogórki, wyborne wędliny, sery i pieczywo.

Program XVI Biesiada Miodowa w Kurowie

29.08.2015 r. (sobota) 12:00 - 16:00

12:00 - Oficjalne otwarcie wydarzenia połączone z prezentacją stoisk i wystawców

14:00 - Występ zespołu RANOK

W międzyczasie:

- Konkurs na najsmaczniejszy miód oraz nalewkę miodową

- Występ zespołu Jesienny Liść i Kapela Mietka Buraka

- Blok edukacyjno-przyrodniczy, w tym: układanie puzzli, gry edukacyjne, krzyżówki i zagadki

- Wystawa plenerowa zdjęć o tematyce przyrodniczej

 

30.08.2015 r. (niedziela) 11:00 - 16:00

11:00 - Oficjalne otwarcie drugiego dnia wydarzenia połączone z prezentacją stoisk i wystawców

14:00 - Występ zespoły VARSOVIA MANTA

W międzyczasie:

- Występ zespołu Kapela Mietka Buraka

- Warsztaty edukacyjne "Domki dla pszczół samotnic"

- Blok edukacyjno-przyrodniczy, w tym: układanie puzzli, gry edukacyjne, krzyżówki i zagadki

- Wystawa plenerowa zdjęć o tematyce przyrodniczej

- Rozdanie nagród XVI Biesiady Miodowej w Kurowie

 

Autobus do Kurowa:

KZK Białystok specjalnie na cel XVI Biesiady Miodowej w Kurowie uruchomi autobus z oznakowaniem na tablicy czołowej: "BIESIADA MIODOWA - KUROWO LINIA BEZPŁATNA". Autobus będzie zatrzymywać się na każdym istniejacym przystanku białostockiej komunikacji miejskiej. Trasa autobusu wygląda następująco: Przystanek 304 Kościelna - al. Piłsudskiego - H. Dąbrowskiej - Al. Solidarności - Al. Jana Pawła II - Porosły - Jeżewo - Droga 671 - Kurowo.

Godziny odjazdu:

29.08.2015 r. (sobota) z Białegostoku - 12:30

29.08.2015 r. (sobota) z Kurowa - 16:00

30.08.2015 r. (niedziela) z Białegostoku - 11:00 i 14:00

30.08.2015 r. (niedziela) z Kurowa - 14:00 i 17:00

 

Zobacz również:

XVII Biesiada Miodowa w Kurowie

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1876

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.