Portal Pszczelarski

XVI Tykocińska Biesiada Miodowa

Na obrazku: fragment banera promującego wydarzenie pn. XVI Tykocińska Biesiada Miodowa. Źródło obrazka: facebook.com/centrumkultury.tykocin

wydarzenie pszczelarskie impreza pszczelarska sierpień 2015 2015 Tykocin XVI Tykocińska Biesiada Miodowa Tykocińska Biesiada Miodowa

XVI Tykocińska Biesiada Miodowa

W dniach 22-23 sierpnia 2015 r. w Tykocinie (województwo podlaskie, powiat białostocki) odbędzie się wydarzenie o charakterze cyklicznym pn. XVI Tykocińska Biesiada Miodowa. Podobnie jak piętnaście poprzednich razy, w rolę Zagłoby wcieli się Ryszard Doliński, aktor BTL.

Program wydarzenia pn. XVI Tykocińska Biesiada Miodowa:

22 sierpnia 2015 r. (sobota)

13:00 - 13:30 - Uroczyste otwarcie imprezy połączone z prezentacją pasiek

13:30 - 18:00

- Występy zespołów folklorystycznych na scenie na Placu Czarnieckiego (Hetmanki z Tykocina, Tęcza z Trzciannego, Szwagry z Siemiatycz, Dąbrówka z Wasilkowa, Knyszynianki z Knyszyna, Wodniczka z Szorc, Czarnowiacy z Czarnej Wsi Kościelnej)

- Aleja Produktów Tradycyjnych Podlasia, Kurpi i Litwy

- Aleja Artystów Ludowych

19:00 - Występ gwiazdy wieczoru w Biesiadze Show (Jacek Kawalec i zespół LooLa)

22:00 - Koncert zespołu Verdis połączony z biesiadą taneczną pod Czarnieckim

 

23 sierpnia 2015 r. (niedziela)

12:00 - Msza święta w intencji pszczelarzy połączona ze złożeniem tradycyjnych darów miodu i wosku w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Tykocinie

12:00 - 17:00 - Sprzedaż miodów i produktów tradycyjnych Podlasia

13:00 - Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy ogród Gmny Tykocin połączony z koncertem Tykocińskiej Orkiestry Dętej

14:00 - Rozstrzygnięcie II Ogólnopolskiego Tykocińskiego Konkursu Poetyckiego "O Szablę Hetmana Stefana Czarnieckiego"

15:00 - Rozstrzygnięcie konkursu na Najsmaczniejszy Miód XVI Tykocińskiej Biesiady Miodowej oraz Turnieju Nalewek Miodowych

16:00 - Koncert Roberto Zucaro

 

Więcej informacji u organizatora:

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki Ziemi Tykocińskiej
ul. Złota 2,
16-080 Tykocin

Miejsce wydarzenia:

Zobacz również:

XVI Tykocińska Biesiada Miodowa (galeria zdjęć)

XVII Tykocińska Biesiada Miodowa

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2477

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2015-08-26 22:26:56

Zdjęcia z imprezy super! Widać, że się udała! Też gratuluję Pasiece u Alfreda zajęcia 3-ciego miejsca w konkursie!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.