Portal Pszczelarski

IX Rodzinny Festiwal Edukacyjny Rośliny, Owady i Miód

Na obrazku: fragment plakatu promującego wydarzenie pn. IX Rodzinny Festiwal Edukacyjny Rośliny, Owady i Miód. Źródło obrazka: facebook.com/OgrodBotanicznyUW/photos/gm.124303634581815/1687398441481201/

wydarzenie pszczelarskie festiwal edukacyjny wrzesień 2015 2015 Warszawa IX Rodzinny Festiwal Edukacyjny Rośliny Owady i Miód Rodzinny Festiwal Edukacyjny Rośliny Owady i Miód Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego

IX Rodzinny Festiwal Edukacyjny Rośliny, Owady i Miód

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na IX Rodzinny Festiwal Edukacyjny "Rośliny, Owady i Miód", który to odbędzie się w dniach 5-6 września 2015 r.

W trakcie dziewiątej edycji festiwalu edukacyjnego będzie można m.in.:

- uczestniczyć w zabawie dla rodzin "Zostań obserwatorem owadów" i warsztatach robienia i malowania domków dla dzikich zapylaczy,

- wziąć udział w pokazach i konsultacjach ogrodniczych oraz pokazach rodzimych gatunków zapylaczy,

- wybrać się na spacer z entomologiem,

- posłuchać bajek o owadach,

- grać w "gry zapyleniowe",

- dać pomalować sobie twarz,

- kupić miody i produkty pszczele.

Koszt wstępu wynosi 5 zł za bilet ulgowy lub 10 zł za bilet normalny.

Miejsce wydarzenia:

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego 
Aleje Ujazdowskie 4, 
00-460 Warszawa

Zobacz również:

X Rodzinny Festiwal Edukacyjny: Rośliny, Owady i Miód

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1614

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.