Portal Pszczelarski

Wielki Dzień Pszczoły w Śląskim Ogrodzie Botanicznym - 2015 r.

Na obrazku: fragment plakatu promującego wydarzenie pn. Wielki Dzień Pszczoły. Źródło obrazka i informacji: facebook.com/SlaskiOgrodBotaniczny

wydarzenie pszczelarskie impreza pszczelarska sierpień 2015 2015 Mikołów Śląski Ogród Botaniczny Dzień Pszczoły Wielki Dzień Pszczoły Wielki Dzień Pszczoły 2015 Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Śląski Kalendarz Ekologiczny wskazuje, iż 8-mego sierpnia 2015 r. między godziną 10:00 a 18:00, w ramach akcji "Z Kujawskim pomagamy pszczołom", w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie, odbędzie się cykliczne wydarzenie pn. Wielki Dzień Pszczoły. 

Uczestnicy Wielkiego Dnia Pszczoły będą mogli uczestniczyć w wielu atrakcjach, tj.:
- warszataty budowania domków dla pszczół,
- warsztaty sadzenia roślin, 
- animacje edukacyjne, 
- zabawy związane z tematyką pszczół, 
- pszczele kolorowanki, układanki, puzzle i quizy, 
- degustacja miodu, 
- spotkania z pszczelarzami.

Ponad to zostaną wystawione stacje edukacyjne z produktami uzyskiwanymi dzięki zapylaniu przez pszczołowate oraz ul pokazowy.

Program wydarzenia pn. Wielki Dzień Pszczoły 2015:

08.08.2015 r. (sobota)

10:00 - Oficjalne otwarcie Wielkiego Dnia Pszczoły 

13:00 - Wykłady seminaryjne 

14:00 - Warsztat kreatywny "Pszczoły na wesoło"

15:00 - Zakończenie konkursu "Z pszczołami za pan brat" wraz z losowaniem nagród 

Miejsce wydarzenia: 

Zobacz również:

Wielki Dzień Pszczoły 2016

Dzień Pszczoły w Centrum Edukacji Przyrodniczej w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie - 2014 r.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1927

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.