Portal Pszczelarski

III Powiatowe Święto Miodu w Żywcu

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pn. III Powiatowe Święto Miodu w Żywcu. Źródło obrazka: zywiec.powiat.pl Źródła informacji: zywiec.powiat.pl i bzp-bartnik.pl

wydarzenie pszczelarskie święto miodu sierpień 2015 2015 Żywiec Powiatowe Święto Miodu w Żywcu III Powiatowe Święto Miodu w Żywcu Beskidzki Związek Pszczelarzy Bartnik

8-mego sierpnia 2015 r. w Żywcu odbędzie się już trzecia odsłona cyklicznej imprezy pszczelarskiej pn. Powiatowe Święto Miodu w Żywcu. Organizatorami wydarzenia są: Beskidzki Związek Pszczelarzy Bartnik oraz Starostwo Powiatu Żywieckiego. Patronat nad wydarzeniem objęli: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Marszałek Województwa Śląskiego. 

Podczas III Powiatowego Święta Miodu w Żywcu, które odbędzie się w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu, zostaną zaprezentowane Koła Pszczelarzy Powiatu Żywieckiego, ogłoszone wyniki konkursu pn. Wzorowa pasieka powiatu Żywieckiego 2015 r. oraz zostaną odznaczeni odznakami PZP wyróżnieni pszczelarze. Podczas imprezy będzie można nabyć wyroby z branży pszczelarskiej (m.in. miód, sprzęt, literaturę), bawić się w rytm muzyki na żywo oraz uczestniczyć w prelekcjach: 
- Informacje o właściwościach leczniczych produktów pszczelich; 
- Jak założyć pasiekę?; 
- Jakie wsparcie można uzyskać przy zakładaniu pasieki?; 
- Skąd wziąć pieniądze na założenie pasieki?.

Wystawcami III Powiatowego Święta Miodu w Żywcu będą: 
- Pszczelarze powiatu żywieckiego, 
- Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, 
- Agencja Rynku Rolnego, 
- Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, 
- Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, 
- Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Ślaiego, 
- Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, 
- Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój, 
- Firma Łysoń, 
- Firma Adamek.

Miejsce wydarzenia:

Amfiteatr pod Grojcem
Komisji Edukacji Narodowej 4,
34-300 Żywiec

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2420

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.