Portal Pszczelarski

Spalone hotele dla dzikich zapylaczy i stanowisko Greenpeace

Na zdjęciu: nowe i spalone hotele dla dzikich zapylaczy. Źródło zdjęcia: https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/s2048x2048/10995610_10153141486899790_2833279072202580687_o.jpg Źródło informacji: facebook.com/greenpeacepl

Greenpeace Adoptuj Pszczołę hotel dla pszczół Warszawa Fort Bema

Greenpeace, w ramach akcji Adoptuj pszczołę, postawił 100 hoteli dla owadów zapylających w różnych częściach Polski. Jeden z nich stanął 30 maja 2015 r. w Warszawie, na Fortach Bema. Niecały miesiąc później ktoś podpalił go, pomimo że najpradopodobniej był zamieszkany przez dzikie zapylacze.

Dzięki opiekunce hotelu, wolontariuszom Greenpeace oraz mieszkańcom Bemowa poruszonym tym faktem, 18 lipca 2015 r. postawiono nowy hotel w miejsce spalonego. Niestety cztery dni później, hotel dla owadów zapylających ponownie został spalony. 

Greenpeace zapowiedział, że nie podda się. Powstanie kolejny hotel i w razie kolejnego podpalenia, zostanie jeszcze raz odbudowany. I tak do skutku. 

Zobacz również:

Adoptuj pszczołę - wszystko o akcji Greenpeace 

Akcja "Adoptuj Pszczołę" zakończona sukcesem 

Adoptuj pszczołę 2 - wszystko o akcji Greenpeace

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2971

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2015-07-25 20:09:21

Ludzie potrafią być bezmyślni! Co im takie domki przeszkadzały?

marcin

2015-08-18 18:46:28

Mamy informację, że Greenpeace, zgodnie z zapowiedzią, odbudował hotel dla dzikich zapylaczy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.