Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

Weekend z miodem

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pn. Weekend z miodem. Źródło obrazka: cbr.edu.pl/index.php/aktual/wydarzenia/item/648-zaraszamy-na-weekend-z-miodem

wydarzenie pszczelarskie lipiec 2015 2015 Warszawa Weekend z miodem Polski Związek Pszczelarski Centralna Biblioteka Rolnicza w Warszawie Arkadiusz Kapliński Technikum Pszczelarskie w Pszczelej Woli Dom Pszczelarza w Kamiannej

Polski Związek Pszczelarski oraz Centralna Biblioteka Rolnicza w Warszawie zapraszają pszczelarzy, miłośników pszczół i miodu oraz wszystkich zainteresowanych tematyką na Weekend z miodem. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 lipca 2015 r. w Arkadach CBR, w godzinach od 10:00 do 20:00.

18 lipca 2015 r. o godzinie 14:00 odbędzie się wykład dr Arkadiusza Kaplińskiego nt. wartości zdrowotnych miodu, pyłku, propolisu i innych produktów pszczelich. Ponad to Technikum Pszczelarskie w Pszczelej Woli przedstawi ofertę oświatową szkoły z zakresu oświaty pszczelarskiej, a Dom Pszczelarza w Kamiannej zaprezentuje ofertę wypoczynkową.

Przez cały czas trwania Weekendu z miodem dostępne będą stoiska wystawiennicze pszczelarzy i firm pszczelarskich. Będzie można na nich nabyć nowoczesny sprzęt pszczelarski, naturalne produkty pszczele, miód pitny oraz maści i kremy na bazie produktów pszczelich.

Miejsce wydarzenia:

Arkady CBR 
ul. Krakowskie Przedmieście 66
00-322 Warszawa

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1872

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Tadeusz Kąkol

Tadeusz Kąkol

Autor tekstów

Emerytowany nauczyciel zawodu w Zespole Szkół Rolniczych. Obecnie zajmuje się pszczołami (12 uli) i ogrodnictwem (rośliny miododajne) w Grabowcu koło Zamościa.

Pszczelarz, a kto to taki?

Propolis - produkt pszczeli

Miód - produkt pszczeli

Łukasz Zabłocki

Łukasz Zabłocki

Autor tekstów

Właściciel dużego gospodarstwa pasiecznego w południowo-zachodniej Polsce.

Wpływ ciepłej zimy na rodziny pszczele

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Podział miodów pitnych