Portal Pszczelarski

Weekend z miodem

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pn. Weekend z miodem. Źródło obrazka: cbr.edu.pl/index.php/aktual/wydarzenia/item/648-zaraszamy-na-weekend-z-miodem

wydarzenie pszczelarskie lipiec 2015 2015 Warszawa Weekend z miodem Polski Związek Pszczelarski Centralna Biblioteka Rolnicza w Warszawie Arkadiusz Kapliński Technikum Pszczelarskie w Pszczelej Woli Dom Pszczelarza w Kamiannej

Polski Związek Pszczelarski oraz Centralna Biblioteka Rolnicza w Warszawie zapraszają pszczelarzy, miłośników pszczół i miodu oraz wszystkich zainteresowanych tematyką na Weekend z miodem. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 lipca 2015 r. w Arkadach CBR, w godzinach od 10:00 do 20:00.

18 lipca 2015 r. o godzinie 14:00 odbędzie się wykład dr Arkadiusza Kaplińskiego nt. wartości zdrowotnych miodu, pyłku, propolisu i innych produktów pszczelich. Ponad to Technikum Pszczelarskie w Pszczelej Woli przedstawi ofertę oświatową szkoły z zakresu oświaty pszczelarskiej, a Dom Pszczelarza w Kamiannej zaprezentuje ofertę wypoczynkową.

Przez cały czas trwania Weekendu z miodem dostępne będą stoiska wystawiennicze pszczelarzy i firm pszczelarskich. Będzie można na nich nabyć nowoczesny sprzęt pszczelarski, naturalne produkty pszczele, miód pitny oraz maści i kremy na bazie produktów pszczelich.

Miejsce wydarzenia:

Arkady CBR 
ul. Krakowskie Przedmieście 66
00-322 Warszawa

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1722

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Pszczoła miodna. Klasyfikacja, występowanie i ewolucja

Stan warrozy w pasiekach za pomocą obserwacji osypu zimowego - badanie

Varroa destructor - znaczenie i rys historyczny

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie

Monika Wolańska

Monika Wolańska

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Słodkie Słone

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa a z zamiłowania „kucharą” - tak określają mnie znajomi. Pasji mam całe mnóstwo! Dobra kuchnia, fotografia, piękne wnętrza i miejsca, podróże…

Kurczak z sosem sojowym i miodem

Ciasteczka imbirowe z miodem

Pierniczki na miodzie