Portal Pszczelarski

Weekend z miodem

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pn. Weekend z miodem. Źródło obrazka: cbr.edu.pl/index.php/aktual/wydarzenia/item/648-zaraszamy-na-weekend-z-miodem

wydarzenie pszczelarskie lipiec 2015 2015 Warszawa Weekend z miodem Polski Związek Pszczelarski Centralna Biblioteka Rolnicza w Warszawie Arkadiusz Kapliński Technikum Pszczelarskie w Pszczelej Woli Dom Pszczelarza w Kamiannej

Polski Związek Pszczelarski oraz Centralna Biblioteka Rolnicza w Warszawie zapraszają pszczelarzy, miłośników pszczół i miodu oraz wszystkich zainteresowanych tematyką na Weekend z miodem. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 lipca 2015 r. w Arkadach CBR, w godzinach od 10:00 do 20:00.

18 lipca 2015 r. o godzinie 14:00 odbędzie się wykład dr Arkadiusza Kaplińskiego nt. wartości zdrowotnych miodu, pyłku, propolisu i innych produktów pszczelich. Ponad to Technikum Pszczelarskie w Pszczelej Woli przedstawi ofertę oświatową szkoły z zakresu oświaty pszczelarskiej, a Dom Pszczelarza w Kamiannej zaprezentuje ofertę wypoczynkową.

Przez cały czas trwania Weekendu z miodem dostępne będą stoiska wystawiennicze pszczelarzy i firm pszczelarskich. Będzie można na nich nabyć nowoczesny sprzęt pszczelarski, naturalne produkty pszczele, miód pitny oraz maści i kremy na bazie produktów pszczelich.

Miejsce wydarzenia:

Arkady CBR 
ul. Krakowskie Przedmieście 66
00-322 Warszawa

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1539

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Tadeusz Kaczkowski

Tadeusz Kaczkowski

Autor artykułów

Urodziłem się na Podolu. Jestem synem pszczelarza. Prowadzę własną pasiekę od 60 lat.

Trutowienie matek pszczelich

Tadeusz Netczuk

Tadeusz Netczuk

Autor tekstów

Doświadczony pszczelarz. Chowem pszczół zajmuje się od 1970 r. Obecnie jego pasieka zlokalizowana jest w ROD Bielany we Wrocławiu.

Rola murarki ogrodowej w uprawach sadowniczych

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.) - Podstawowe informacje

Morfologia murarki ogrodowej (Osmia rufa L.)

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Koordynatorki projektu "Pszczoły w szkole"

"Pszczoły w szkole" to projekt realizowany w Katolickiej Szkołe Podstawowej SPSK im. Jana Pawła II w Chojnach i nagrodzony w konkursie grantowym "Z Kujawskim pomagamy pszczołom".

Pszczoły w szkole w czerwcu

Szkolny Dzień Pszczoły

Młodzi detektywi szukają miejsc przyjaznych pszczołom

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Nalewka jaśminowa z miodem

Wigilijne łazanki na bogato

Tartaletki na słodko z bananami i czekoladą