Portal Pszczelarski

Weekend z miodem

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pn. Weekend z miodem. Źródło obrazka: cbr.edu.pl/index.php/aktual/wydarzenia/item/648-zaraszamy-na-weekend-z-miodem

wydarzenie pszczelarskie lipiec 2015 2015 Warszawa Weekend z miodem Polski Związek Pszczelarski Centralna Biblioteka Rolnicza w Warszawie Arkadiusz Kapliński Technikum Pszczelarskie w Pszczelej Woli Dom Pszczelarza w Kamiannej

Polski Związek Pszczelarski oraz Centralna Biblioteka Rolnicza w Warszawie zapraszają pszczelarzy, miłośników pszczół i miodu oraz wszystkich zainteresowanych tematyką na Weekend z miodem. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 lipca 2015 r. w Arkadach CBR, w godzinach od 10:00 do 20:00.

18 lipca 2015 r. o godzinie 14:00 odbędzie się wykład dr Arkadiusza Kaplińskiego nt. wartości zdrowotnych miodu, pyłku, propolisu i innych produktów pszczelich. Ponad to Technikum Pszczelarskie w Pszczelej Woli przedstawi ofertę oświatową szkoły z zakresu oświaty pszczelarskiej, a Dom Pszczelarza w Kamiannej zaprezentuje ofertę wypoczynkową.

Przez cały czas trwania Weekendu z miodem dostępne będą stoiska wystawiennicze pszczelarzy i firm pszczelarskich. Będzie można na nich nabyć nowoczesny sprzęt pszczelarski, naturalne produkty pszczele, miód pitny oraz maści i kremy na bazie produktów pszczelich.

Miejsce wydarzenia:

Arkady CBR 
ul. Krakowskie Przedmieście 66
00-322 Warszawa

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1435

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.