Portal Pszczelarski

II Miodobranie u Biskupka pod Zamkiem w Tarnowicach Starych

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pn. II Miodobranie u Biskupka pod Zamkiem w Tarnowicach Starych. Źródło obrazka: pl.wikipedia.org/wiki/Zamek_w_Starych_Tarnowicach#/media/File:Tarnowskie_G%C3%B3ry,_zamek_w_Tarnowicach_Starych,_widok_od_pd-zach..JPG

wydarzenie pszczelarskie impreza pszczelarska warsztaty pszczelarskie lipiec 2015 2015 Tarnowice Stare Tarnowskie Góry II Miodobranie u Biskupka pod Zamkiem w Tarnowicach Starych Miodobranie pod Zamkiem w Tarnowicach Starych Koło Pszczelarzy w Tarnowskich Górach Koło Pszczelarzy w Nakle Śląskim Koło Pszczelarzy w Pyskowicach Koło Pszczelarzy w Strzybnicy Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach Marek Wroński

II Miodobranie u Biskupka pod Zamkiem w Tarnowicach Starych

26 lipca 2015 r. w godzinach od 9:00 do 18:00 Koło Pszczelarzy w Tarnowskich Górach, Koło Pszczelarzy w Strzybnicy, Koło Pszczelarzy w Nakle Śląskim, Koło Pszczelarzy w Pyskowicach oraz Sekcja Historyczna działająca przy Śląskim Związku Pszczelarskim, jako organizatorzy, zapraszają na II Miodobranie u Biskupka pod Zamkiem w Tarnowicach Starych. Tegoroczne wydarzenie będzie połączone z obchodami 95. rocznicy powstania Śląskiego Związku Pszczelarzy w Katowicach.

Program wydarzenia pn. II Miodobranie u Biskupka pod Zamkiem w Tarnowicach Starych:

26 lipca 2015 r. (niedziela) 

9:00 - 18:00 - Kiermasz miodów i produktów pasiecznych 

10:00 - 18:00 - Zwiedzanie zamkowej wystawy z pszczelarzem (co godzinę) 

11:00 - 12:00 - Msza św. w Kościele św. Marcina w Tarnowicach Starych w intencji założycieli Śląskiego Związku Pszczelarzy i pszczelarzy z homilią ks. kapelana Grzegorza Kotyczki 

12:00 - 12:15 - Złożenie kwiatów pod epitafium Emanuela Biskupka przez Zarząd Śląskiego Związku Pszczelarzy i Kół Pszczelarzy 

12:15 - 12:45 - Przemarsz pszczelarzy i gości z figurą św. Ambrożego i orkiestrą oraz pocztami sztandarowymi pod Zamek w Tarnowicach Starych 

12:45 - 13:45 - Koncert orkiestry dętej pod Zamkiem. W przerwie koncertu pokaz miodobrania 

13:45 - 14:15 - Spotkanie promocyjne w Gospodzie u Wrochema (na piętrze) dra Marka Wrońskiego, autora Słownika biograficznego regionu tarnogórskiego, zawierającego życiorysy założycieli Śląskiego Związku Pszczelarzy (ks. Leopoldka Jędrzejczyka, Emanuela Biskupka i Pawła Broya)

14:15 - 15:00 - Warsztaty pszczelarskie w Gospodzie u Wrochema pn. Jak założyć rodzinną pasiekę?

Miejsce wydarzenia:

Fundacja Kompleks Zamkowy 
Pyskowicka 39 
42-612 Tarnowskie Góry

Zobacz również:

III Miodobranie pod Zamkiem w Tarnowicach Starych

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1828

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.