Portal Pszczelarski

Święto Miodu w Skansenie WPKiW w Chorzowie 2015

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pn. Święto Miodu w Skansenie WPKiW w Chorzowie 2015. Źródło obrazka: muzeumgpe-chorzow.pl

wydarzenie pszczelarskie wystawa pszczelarska konkurs pszczelarski lipiec 2015 2015 Chorzów Święto Miodu w Skansenie WPKiW w Chorzowie Święto Miodu w Skansenie WPKiW w Chorzowie 2015 Miód w tradycji kuchni polskiej Artur Stojko

Święto Miodu w Skansenie WPKiW w Chorzowie 2015

19 lipca 2015 r. w Skansenie w Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku im gen. Jerzego Ziętka w Chorzowie, od 12:00 - 18:00 odbędzie się impreza o charakterze cyklicznym - Święto Miodu.

W trakcie wydarzenia organizator (Śląski Związek Pszczelarzy) przewiduje m.in.: otwarcie wystawy pn. Miód w tradycji kuchni polskiej, wykład prof. dra hab. Artura Stojko na temat apiterapii, konkurs na najsmaczniejszy miód połączony z  degustacją, pogadanki na tematy pszczelarskie oraz występ zespołu folklorystycznego. 

Zeszłoroczne wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników. W tym roku z pewnością będzie podobnie!

Miejsce wydarzenia:

Muzeum Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie
ul. Parkowa 25,
41-500 Chorzów

Zobacz również:

Wystawcy na Święcie Miodu w Skansenie WPKiW w Chorzowie 2015 (galeria zdjęć)

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1861

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.