Portal Pszczelarski

XIV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich na trutowisku w Murckach

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pn. XIV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich na trutowisku w Murckach. Źródło obrazka: szpkatowice.pl

wydarzenie pszczelarskie lipiec 2015 2015 Murcki Katowice Spotkanie Pszczelarzy Śląskich na trutowisku w Murckach XIV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich na trutowisku w Murckach Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach wystawa 95 lat ŚZP Katowice

W niedzielę, 12 lipca 2015 r., na terenie trutowiska w Murckach odbędzie się XIV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich. Wydarzeniu towarzyszyć będą obchody 95-lecia istnienia Śląskiego Związku Pszczelarzy oraz okolicznościowe imprezy (w tym m.in. poświęcenie figury św. Ambrożego czy promocja Słownika biograficznego region tarnowskiego z życiorysami założycieli Śląskiego Związku Pszczelarzy).

Program wydarzenia pn. XIV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich na trutowisku w Murckach

12 lipca 2015 r. (niedziela)

10:00 - 11:15 - Msza święta w intencji pszczelarzy i ich rodzin. Mszę odprawi ks. arcybiskup Damian Zimoń w koncelebrze z kapelanem pszczelarzy śląskich ks. Grzegorzem Kotyczką, kapelanem leśników śląskich ks. Mikołajem Skawińskim i ojciem Alanem Ruskiem, proboszczem z Panewnik. Z okazji 95-lecia Śląskiego Związku Pszczelarzy, w trakcie mszy św. nastąpi poświęcenie figury św. Ambrożego.

11:15 - 11:30 - Oficjalne rozpoczęcie XIV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich na trutowisku w Murckach

11:30 - 11:45 - Wystąpienia zaproszonych gości

11:45 - 12:30 - Wręczenie odznaczeń związkowych

12:30 - 12:45 - Otwarcie wystawy pn. 95 lat ŚZP Katowice

12:45 - Promocja Słownika biograficznego regionu tarnowskiego z życiorysami założycieli Ślązkiego Związku Pszczelarzy przez dra Marka Wrońskiego

W trakcie wydarzenia odbędą się także: występy zespołów artystycznych oraz zespołu śpiewaczego z Dąbia, połączone z zabawą taneczną. Dla osób zainteresowanych zakupem sprzętu pszczelarskiego organizatorzy zapewnili liczne stoiska wystawiennicze.

Zobacz również:

XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich na Trutowisku w Murckach

XIV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich na Trutowisku w Murckach (galeria zdjęć z wydarzenia)

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1761

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.