Portal Pszczelarski

Jej Wysokość Pszczoła - wystawa edukacyjna

Na obrazku: baner promujący wydarzenie. Źródło obrazka: galeria-lodzka.pl/wydarzenia/jej-wysokosc-pszczola/

wydarzenie pszczelarskie wystawa edukacyjna czerwiec 2015 2015 Łódź Galeria Łódzka Jej Wysokość Pszczoła

Jej wysokość pszczoła - wystawa edukacyjna

Od 8 do 21 czerwca 2015 r. w Łodzi, a precyzyjniej w Galerii Łódzkiej, odbędzie się wystawa edukacyjna pt. "Jej Wysokość Pszczoła".

Wystawa składać się będzie z pięciu tematycznych stanowisk, które poruszą następującą tematykę:

- różnorodność gatunków pszczół oraz ich znaczenie w dziesiejszym ekosystemie,

- produkcja miodu,

- hotele dla pszczół,

- ule - kiedyś i teraz.

W dniach 13 i 14 czerwca 2015 r. wystawie towarzyszyć będą interaktywne warsztaty, w tym m.in.: odsklepianie plastrów, wirowanie miodu czy układanie pszczelich puzzli. Dla najmłodszych uczestników wydarzenia przygotowane będą kolorowanki, malowanie buzi oraz robienie świeczek z wosku naturalnego.

Podczas warsztatów będzie można także nabyć produkty naturalne, w tym miód i pyłek oraz wyroby z wosku pszczelego, w tym kosmetyki i świeczki.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2180

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Mini SPA w Bałtowie

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

Enactus WSZiB i Portal Pszczelarski

BeePower - prelekcja p. Adriana Suszki. Cz. 1.

BeePower! w Polsce i za granicą