Portal Pszczelarski

Pielgrzymka pszczelarzy z Mazowsza do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Czerwińsku nad Wisłą - 2015

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pn. Pielgrzymka pszczelarzy z Mazowsza do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Czerwiński nad Wisłą. Źródło zdjęcia: stanislawowka.pl

wydarzenie pszczelarskie pielgrzymka pszczelarzy czerwiec 2015 2015 Czerwińsk nad Wisłą Pielgrzymka pszczelarzy do Czerwińska nad Wisłą Kazimierz Kurek Roman Kluska Sławomir Goworek Eugeniusz Marciniak Adam Gałczyński Pasieka Paprotki

Ks. Kazimierz Kurek, Roman Kluska (prezes Regionalnego Związku Pszczelarzy w Płocku) oraz ks. Sławomir Goworek (kustosz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia - Pani Mazowsza - w Czerwińsku n/Wisłą) serdecznie zapraszają na pielgrzymkę pszczelarzy z rodzinami oraz sympatyków pszczelarstwa z Mazowsza, która to odbędzie się 7 czerwca 2015 r. Wśród zaproszonych gości będą m.in.: ks. dr Eugeniusz Marciniak z Torunia oraz dr Adam Gałczyński z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Program Pielgrzymki pszczelarzy z Mazowsza do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Czerwińsku nad Wisłą

7 czerwca 2015 r. (niedziela)

10:00 - I część spotkania W kręgu pszczelarzy Warszawy i Mazowsza

11:30 - Msza święta w następujących intencjach: o rozwój pszczelarstwa w Warszawie i na Mazowszu oraz o Boże błogosławieństwo dla powstającej klasy pszczelarskiej w Zespole Szkół im. L. Bergerowej w Płocku.

Po Mszy świętej odbędzie się II część spotkania W kręgu pszczelarzy Warszawy i Mazowsza.

Uczestnicy pielgrzymki będą mieli możliwość skorzystania m.in. ze stoiska informacyjnego dla początkujących pszczelarzy (które zorganizuje Pasieka Paprotki), stoiska z literaturą Fundacji Humana divinis, stoiska informacyjnego z zakresu apiterapii oraz z kiermaszu miodów. Dodatkowo pszczelarze zyskają możliwość wymiany między sobą wizytówek i innych materiałów informacyjnych.

Dla pielgrzymów z Płocka i okolic przewidziany jest autokar, który wyjedzie z placu przy kościele św. Stanisława Kostki w Płocku 7 czerwca 2015 r. (niedziela) o godzinie 8:30. 

Więcej informacji na temat pielgrzymki można uzyskać w Pracowni Komputerowo-Internetowej im. Sługi Bożej Matki Małgorzaty na płockiej "Stanisławówce".

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1534

Komentarze z forum pszczelarskiego

michal1972

2015-06-04 11:37:37

Bardzo fajnie, że takie inicjatywy są podejmowane oraz, że nie tylko pielgrzymki udają się na Jasną Górę.

Lukasz_Baniak

2015-06-05 11:39:06

Termin dla mnie trochę beznadziejny. Środek sezonu pszczelarskiego... Niby niedziela ale po ciężkim tygodniu wybrać się na pielgrzymkę? To nie dla mnie.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.