Portal Pszczelarski

XIII Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności w Karczowiskach

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pt. XIII Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności w Karczowiskach. Źródło: opracowanie własne.

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie sierpień 2015 2015 Karczowiska XIII Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności w Karczowiskach Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności w Karczowiskach PPHU Cecylia Badeńska Waldemar Badeński Małgorzata Guzowska P.P. Tomasz Łysoń Sp. z o.o. S.K. Regionalny Związek Pszczelarzy w Elblągu Paweł Chorbiński Dejavo Sergiej Kriuczkow Riverboat Ramblers Swing Orchestra

Na XIII Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności w Karczowiskach, które odbędą się 1-2 sierpnia 2015 r., zapraszają ich organizatorzy: PPHU Cecylia Badeńska, Waldemar Badeński, Małgorzata Guzowska, P.P. Tomasz Łysoń Sp. z o.o. S.K. oraz Regionalny Związek Pszczelarzy w Elblągu z z/s w Starym Polu. Tegorocznemu wydarzeniu towarzyszyć będą Obchody 40-lecia Regionalnego Związku Pszczelarzy w Elblągu z/s w Starym Polu.

Program wydarzenia pt. XIII Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności w Karczowiskach

1 sierpnia 2015 r. (sobota)

10:00 - Uroczyste otwarcie XIII Targów Pszczelarskich i Tradycyjnej Żywności w Karczowiskach

W tym czasie przewidziane jest wystąpienie Prezesa Regionalnego Związku Pszczelarzy w Elblągu, wręczenie nagród i wyróżnień dla zasłużonych pszczelarzy, prezentacja fotografii pasiek wchodzących w skład RZP w Elblągu oraz festiwal miodu.

14:00 - Koncert zespołu Dejavo oraz równośnie dla zainteresowanych: wykład pt. "Najnowsze metody zwalczania warrozy w sytuacji zmiany biologii pasożyta", który poprowadzi prof. dr hab. Paweł Chorbiński

18:00 - Zakończenie pierwszego dnia targów

 

2 sierpnia 2015 r. (niedziela)

9:50 - Msza Święta Polowa

10:30 - Oficjalne otwarcie drugiego dnia targów

11:00 - Blok gier i konkursów dla dzieci i dorosłych z nagrodami oraz równocześnie dla zainteresowach: wykład teoretyczny pt. "Jak założyć własną pasiekę?", który poprowadzi prof. dr hab. Paweł Chorbiński

13:30 - Koncert Sergieja Kriuczkowa i Riverboat Ramblers Swing Orchestra

14:00 - Zajęcia praktyczne pt. "Jak założyć własną pasiekę?", które poprowadzi prof. dr hab. Paweł Chorbiński

17:00 - Oficjalne zakończenie targów.

Czytaj również:

XVI Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności w Karczowiskach

XV Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności w Karczowiskach

XIV Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności w Karczowiskach

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3420

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.