Portal Pszczelarski

Kradzież uli w okolicach Kłodzka (woj. dolnośląskie)

Na zdjęciu: Skradzione ule należące do Pasieki Stara Łomnica. Źródło zdjęcia: Materiały udostępnione przez poszkodowanego.

pszczelarstwo dolnośląskie kradzież uli Kłodzko Pasieka Stara Łomnica

W nocy z 14 na 15 maja 2015 r. w okolicach Kłodzka (województwo Dolnośląskie) doszło do kradzieży dwóch, niebylejakich uli. Skradziono ule producenta Burnat z dennicą wielofunkcyjną w kolorze białym oznakowaną zieloną pieczątką Bartodziej oraz napisem "Stara Łomnica 10" wewnątrz dennicy. 

Każdy ze skradzionych uli składał się  z: białej dennicy wielofunkcyjnej biała, zielonego korpusu gniazdowego, wykonanej na zamówienie i pasującej do podkarmiaczki firmy Burnat białej powałki oraz niebieskiego daszka, odpowiednio z numerami 15 i 16. 

Kradzież uli została zgłoszona na policję, niemniej za wszelkie informacje, które przyczynią się do złapania sprawcy lub sprawców została wyznaczona atrakcyjna nagroda.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu sprawców i/lub skradzionych uli, prosimy o kontakt bezpośrednio z policją (112, 997) lub:

Pasieka Stara Łomnica 
Tel: 519 825 004 
gwozdzie@gmail.com 

Zobacz również:

Skradzione ule z pasieczyska w okolicy Kłodzka (zdjęcia skradzionych uli)

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2351

Komentarze z forum pszczelarskiego

mati

2015-05-19 07:35:45

powinni cionc rence za kradziez uli

Antoni

2015-05-19 16:05:52

Nie jestem przekonany co do cięcia rąk. Myślę, że lepiej byłoby, gdyby musiała taka osoba odpracować w pasiece wartość tego co ukradła.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.