Portal Pszczelarski

Targi Miodowe Kamianna 2015

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pt. Targi Miodowe Kamianna 2015. Źródło obrazka: Źródło obrazka: zwiazek-pszczelarski.pl/wp-content/uploads/2015/04/Plakat-targi-Kamianna.pdf

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie maj 2015 2015 Kamianna Targi Miodowe Kamianna Targi Miodowe Kamianna 2015 Polski Związek Pszczelarski Dom Pszczelarza Koło Pszczelarzy Kamianna Czesław Korpysa Tadeusz Sabat

9 maja 2015 r. w Kamiannej odbędą się Targi Miodowe Kamianna 2015, na które zapraszają organizatorzy: Zarząd Polskiego Związku Pszczelarskiego, Dyrektor i Pracownicy Domu Pszczelarza oraz Koło Pszczelarzy Kamianna. W trakcie trwania targów, jak zapewniają organizatorzy, towarzyszyć będą liczne wystawy i stoiska.

Program wydarzenia pt. Targi Miodowe Kamianna 2015

9 maja 2015 (sobota)

10:00 - Uroczyste otwarcie targów

11:00 - Wykład pt.: Wychów matek pszczelich na własne potrzeby - Czesław Korpysa

12:30 - Wykład pt.: Najważniejsze zagadnienia w polskim pszczelarstwie - Tadeusz Sabat

14:00 - Obiad

15:00 - Występy artystyczne

16:30 - Msza święta

18:00 - Kolacja

19:00 - Spotkanie integracyjne w karczmie

 

Organizatorzy zapraszają także do udziału w II Leśnym Biegu Pszczelim Szlakiem, który odbędzie się następnego dnia (10 maja 2015 r.) w Kamiannej.

Kontakt z organizatorem:

Dom Pszczelarza Zakład HPU
Kamianna 29
33-336 Łabowa

dompszczelarza@wp.pl
Tel: (18)4741677

Zobacz również:

Targi Miodowe Kamianna 2016

II Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

Wielki Piknik i Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1874

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.