Portal Pszczelarski

II Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pt. II Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem. Źródło obrazka: zwiazek-pszczelarski.pl/wp-content/uploads/2015/04/Plakat-targi-Kamianna.pdf oraz pkf.org.pl/Firma/nadlesnictwo-nawojowa

wydarzenie pszczelarskie bieg pszczelarski maj 2015 2015 Kamianna II Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem Nadleśnictwo Nawojowa

Wszyscy miłośnicy biegania już po raz drugi będą mogli spotkać się i rywalizować na trasie II Leśnego Biedu Pszczelim Szlakiem. Impreza odbędzie się 10 maja 2015 r. w Kamiannej (gmina Łabowa). Hasło tegorocznej edycji biegu brzmi: "Biegam bo lubię lasy".

Uczestnicy wydarzenia (którzy do 23 kwietnia włącznie) zarejestrowali się poprzez specjalny internetowy formularz i uiścili 20 zł (opłatę startową), wezmą udział w biegu zyskując szanse na atrakcyjne nagrody (w tym: 700zł za I miejsce, 600zł na II miejsce i 500zł za trzecie miejsce).

Bieg główny o charakterze górskim w stylu anglosaskim odbędzie się na dystansie 10km. Uczestnicy wystartują o godzinie 11:30 i będą mieli 2 godziny na pokonanie trasy biegnącej przez tereny leśne, po ścieżce przyrodniczo-edukacyjnego i drogach leśnych, miejscami również po drodze o nawierzchni asfaltowej.

Zarówno start, jak i meta biegu mieścić się będą na stacji narciarskiej Kamianna-Ski. W tym miejscu także zlokalizowane będzie biuro zawodów, przebieralnia oraz depozyt.

Biegu głównemu będą towarzyszyć biegi dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych na trzech dystansach (300m, 500m i 1000m). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:30.

Uczestnicy II Leśnego Biegu Pszczelim Szlakiem mają zapewniony m.in.: medal okolicznościowy (dla osób, które ukończą regulaminowo zawody), wodę, ciepły posiłek dla uczestników biegu głównego, elektroniczny pomiar czasu oraz atrakcyjny pakiet startowy.

 

Organizator II Leśnego Biego Pszczelim Szlakiem

Nadleśnictwo Nawojowa
Nawojowa 229
33-333 Nawojowa

nawojowa@krakow.lasy.gov.pl
Tel: (18)4457012

Zobacz również:

Wielki Piknik i Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

Targi Miodowe Kamianna 2015

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1766

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2015-04-24 17:17:59

Bieganie to nie dla mnie :) Można się jeszcze spocić czy co... :P ale przejechać i popatrzeć się, jak inni się męczą - czemu nie :)

Lukasz_Baniak 2015-04-25 22:30:49

Szkoda, że tak późno się zorientowałem. Od dawna planuje wybrać się na bieg. Nie wiem czy akurat na 10km dałbym radę, ale nie przekonam się, jak nie spróbuję.  Współpracują z portalem:

Ewelina Rękawek

Ewelina Rękawek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga pysznewege.com

Copywriter z zawodu, górołaz i kucharka z zamiłowania, wegetarianka z przekonania.

Torcik naleśnikowy z miodem

Zimowy torcik z żurawiną i kremem z białej czekolady

Owsiane mini batoniki z białą czekoladą i miodem

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

III Konferencja Pszczelarska Klubu Dyskusyjnego Pszczółka - przebieg wydarzenia

Współdziałanie pszczelarzy w zakresie promocji i sprzedaży

I Konferencja Pszczelarskiego Klubu Dyskusyjnego Pszczółka między Łodzią a Warszawą - przebieg spotkania