Portal Pszczelarski

II Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pt. II Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem. Źródło obrazka: zwiazek-pszczelarski.pl/wp-content/uploads/2015/04/Plakat-targi-Kamianna.pdf oraz pkf.org.pl/Firma/nadlesnictwo-nawojowa

wydarzenie pszczelarskie bieg pszczelarski maj 2015 2015 Kamianna II Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem Nadleśnictwo Nawojowa

Wszyscy miłośnicy biegania już po raz drugi będą mogli spotkać się i rywalizować na trasie II Leśnego Biedu Pszczelim Szlakiem. Impreza odbędzie się 10 maja 2015 r. w Kamiannej (gmina Łabowa). Hasło tegorocznej edycji biegu brzmi: "Biegam bo lubię lasy".

Uczestnicy wydarzenia (którzy do 23 kwietnia włącznie) zarejestrowali się poprzez specjalny internetowy formularz i uiścili 20 zł (opłatę startową), wezmą udział w biegu zyskując szanse na atrakcyjne nagrody (w tym: 700zł za I miejsce, 600zł na II miejsce i 500zł za trzecie miejsce).

Bieg główny o charakterze górskim w stylu anglosaskim odbędzie się na dystansie 10km. Uczestnicy wystartują o godzinie 11:30 i będą mieli 2 godziny na pokonanie trasy biegnącej przez tereny leśne, po ścieżce przyrodniczo-edukacyjnego i drogach leśnych, miejscami również po drodze o nawierzchni asfaltowej.

Zarówno start, jak i meta biegu mieścić się będą na stacji narciarskiej Kamianna-Ski. W tym miejscu także zlokalizowane będzie biuro zawodów, przebieralnia oraz depozyt.

Biegu głównemu będą towarzyszyć biegi dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych na trzech dystansach (300m, 500m i 1000m). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:30.

Uczestnicy II Leśnego Biegu Pszczelim Szlakiem mają zapewniony m.in.: medal okolicznościowy (dla osób, które ukończą regulaminowo zawody), wodę, ciepły posiłek dla uczestników biegu głównego, elektroniczny pomiar czasu oraz atrakcyjny pakiet startowy.

 

Organizator II Leśnego Biego Pszczelim Szlakiem

Nadleśnictwo Nawojowa
Nawojowa 229
33-333 Nawojowa

nawojowa@krakow.lasy.gov.pl
Tel: (18)4457012

Zobacz również:

Wielki Piknik i Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

Targi Miodowe Kamianna 2015

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1531

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2015-04-24 17:17:59

Bieganie to nie dla mnie :) Można się jeszcze spocić czy co... :P ale przejechać i popatrzeć się, jak inni się męczą - czemu nie :)

Lukasz_Baniak

2015-04-25 22:30:49

Szkoda, że tak późno się zorientowałem. Od dawna planuje wybrać się na bieg. Nie wiem czy akurat na 10km dałbym radę, ale nie przekonam się, jak nie spróbuję.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.