Portal Pszczelarski

II Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pt. II Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem. Źródło obrazka: zwiazek-pszczelarski.pl/wp-content/uploads/2015/04/Plakat-targi-Kamianna.pdf oraz pkf.org.pl/Firma/nadlesnictwo-nawojowa

wydarzenie pszczelarskie bieg pszczelarski maj 2015 2015 Kamianna II Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem Nadleśnictwo Nawojowa

Wszyscy miłośnicy biegania już po raz drugi będą mogli spotkać się i rywalizować na trasie II Leśnego Biedu Pszczelim Szlakiem. Impreza odbędzie się 10 maja 2015 r. w Kamiannej (gmina Łabowa). Hasło tegorocznej edycji biegu brzmi: "Biegam bo lubię lasy".

Uczestnicy wydarzenia (którzy do 23 kwietnia włącznie) zarejestrowali się poprzez specjalny internetowy formularz i uiścili 20 zł (opłatę startową), wezmą udział w biegu zyskując szanse na atrakcyjne nagrody (w tym: 700zł za I miejsce, 600zł na II miejsce i 500zł za trzecie miejsce).

Bieg główny o charakterze górskim w stylu anglosaskim odbędzie się na dystansie 10km. Uczestnicy wystartują o godzinie 11:30 i będą mieli 2 godziny na pokonanie trasy biegnącej przez tereny leśne, po ścieżce przyrodniczo-edukacyjnego i drogach leśnych, miejscami również po drodze o nawierzchni asfaltowej.

Zarówno start, jak i meta biegu mieścić się będą na stacji narciarskiej Kamianna-Ski. W tym miejscu także zlokalizowane będzie biuro zawodów, przebieralnia oraz depozyt.

Biegu głównemu będą towarzyszyć biegi dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych na trzech dystansach (300m, 500m i 1000m). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:30.

Uczestnicy II Leśnego Biegu Pszczelim Szlakiem mają zapewniony m.in.: medal okolicznościowy (dla osób, które ukończą regulaminowo zawody), wodę, ciepły posiłek dla uczestników biegu głównego, elektroniczny pomiar czasu oraz atrakcyjny pakiet startowy.

 

Organizator II Leśnego Biego Pszczelim Szlakiem

Nadleśnictwo Nawojowa
Nawojowa 229
33-333 Nawojowa

nawojowa@krakow.lasy.gov.pl
Tel: (18)4457012

Zobacz również:

Wielki Piknik i Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

Targi Miodowe Kamianna 2015

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2082

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2015-04-24 17:17:59

Bieganie to nie dla mnie :) Można się jeszcze spocić czy co... :P ale przejechać i popatrzeć się, jak inni się męczą - czemu nie :)

Lukasz_Baniak 2015-04-25 22:30:49

Szkoda, że tak późno się zorientowałem. Od dawna planuje wybrać się na bieg. Nie wiem czy akurat na 10km dałbym radę, ale nie przekonam się, jak nie spróbuję.  Współpracują z portalem:

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

Historia pszczelarza-sapera. Cz. 1.

VI Interdyscyplinarna Konferencja TYGIEL

Pszczoły olbrzymie i czarny miód leśny

Ewa Jarosz

Ewa Jarosz

autor przepisów kulinarnych i bloga dietetykwstolicy.blogspot.com

Dietetyk medyczny, blogerka kulinarna i amator fotografii. Uczy swoich pacjentów jak utrzymać zasady racjonalnego odżywiania czerpiąc przyjemność z jedzenia. Zaraża optymizmem i zdrowym podejściem do życia.

Ciasto orzechowe z miodem

Ser twarogowy z miodem i orzechami

Ciasto jogurtowo-miodowe z cynamonem

Aneta Dziakowska

Aneta Dziakowska

Autorka tekstów nt. podatków

Główna księgowa z 11-letnim doświadczeniem zawodowym. Posiada certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadany przez Ministra Finansów. anetak7777@wp.pl

Obowiązki pszczelarza na koniec roku podatkowego

Koszty pośrednika handlu produktów pszczelich

Sprzedaż bezpośrednia miodu - opodatkowanie