Portal Pszczelarski

Seminarium pszczelarskie: Profilaktyka weterynaryjna w pasiece

Na obrazku: baner informacji dot. seminarium pszczelarskiego pt. Profilaktyka weterynaryjna w pasiece. Źródło obrazka: czwa.odr.net.pl/index.php/kontakt

wydarzenie pszczelarskie seminarium pszczelarskie konferencja pszczelarska grudzień 2014 2014 Dąbrowa Górnicza Profilaktyka weterynaryjna w pasiece Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Będzinie Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie - Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Będzinie zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych pszczelarzy z powiatu będzińskiego na seminarium zatytułowane "Profilaktyka weterynaryjna w pasiece", które odbędzie się 3. grudnia 2014 r. (środa) o godzinie 16:00 w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej.

Więcej informacji na temat seminarium pszczelarskiego można uzyskać kontaktując się z jego organizatorem:

PZDR Będzin
ul. Małachowskiego 22,
42-500 Będzin

tel/fax: 32 267 74 35
e-mail: pzdr.bedzin@odr.net.pl

Serdecznie zapraszamy!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1968

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2014-12-02 19:46:36

Ajajaj będę przejeżdżał przez Dąbrowę Górniczą jutro... Szkoda tylko, że mimo to nie będę mógł uczestniczyć w seminarium...  Współpracują z portalem:

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

O co chodzi w BeePower!?

Enactus WSZiB i Portal Pszczelarski

Bee Power i Enactus WSZiB nagrodzony w konkursie! Cz. 1.

Tadeusz Kąkol

Tadeusz Kąkol

Autor tekstów

Emerytowany nauczyciel zawodu w Zespole Szkół Rolniczych. Obecnie zajmuje się pszczołami (12 uli) i ogrodnictwem (rośliny miododajne) w Grabowcu koło Zamościa.

Pyłek kwiatowy a pyłek pszczeli

Pszczelarz, a kto to taki?

Miód - produkt pszczeli

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

Współdziałanie pszczelarzy w zakresie promocji i sprzedaży

Skuteczna ochrona roślin bezpieczna dla owadów zapylających

I Konferencja Pszczelarskiego Klubu Dyskusyjnego Pszczółka między Łodzią a Warszawą - przebieg spotkania