Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

Seminarium pszczelarskie: Profilaktyka weterynaryjna w pasiece

Na obrazku: baner informacji dot. seminarium pszczelarskiego pt. Profilaktyka weterynaryjna w pasiece. Źródło obrazka: czwa.odr.net.pl/index.php/kontakt

wydarzenie pszczelarskie seminarium pszczelarskie konferencja pszczelarska grudzień 2014 2014 Dąbrowa Górnicza Profilaktyka weterynaryjna w pasiece Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Będzinie Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie - Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Będzinie zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych pszczelarzy z powiatu będzińskiego na seminarium zatytułowane "Profilaktyka weterynaryjna w pasiece", które odbędzie się 3. grudnia 2014 r. (środa) o godzinie 16:00 w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej.

Więcej informacji na temat seminarium pszczelarskiego można uzyskać kontaktując się z jego organizatorem:

PZDR Będzin
ul. Małachowskiego 22,
42-500 Będzin

tel/fax: 32 267 74 35
e-mail: pzdr.bedzin@odr.net.pl

Serdecznie zapraszamy!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2273

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2014-12-02 19:46:36

Ajajaj będę przejeżdżał przez Dąbrowę Górniczą jutro... Szkoda tylko, że mimo to nie będę mógł uczestniczyć w seminarium...  Współpracują z portalem:

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016

Agata Kurzajak

Agata Kurzajak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga ziarenkapieprzu.com.pl

Ukończyła filologię polską i podyplomowe studia z zakresu doradztwa zawodowego na UAM w Poznaniu. Doradca zawodowy i trener. Jej największą pasją jest gotowanie. Uwielbia łączyć różne smaki i odkrywać nowe przyprawy. Miłośniczka zwierząt, filmów dokumentalnych oraz herbaty z miodem i cytryną.

Koktajl arbuzowo-truskawkowy z miodem

Zielona sałata z dressingiem miodowo-musztardowym

Szaszłyki z marynatą miodową

Ewa Jarosz

Ewa Jarosz

autor przepisów kulinarnych i bloga dietetykwstolicy.blogspot.com

Dietetyk medyczny, blogerka kulinarna i amator fotografii. Uczy swoich pacjentów jak utrzymać zasady racjonalnego odżywiania czerpiąc przyjemność z jedzenia. Zaraża optymizmem i zdrowym podejściem do życia.

Ciasto orzechowe z miodem

Pieczone owoce z miodem i płatkami owsianymi

Ciasto jogurtowo-miodowe z cynamonem