Portal Pszczelarski

III Otwarte Forum Pszczelarzy w Legionowie

Na obrazku: baner promujący III Otwarte Forum Pszczelarzy w Legionowie. Źródło obrazka: pszczelarze.legionowo.pl/artykul/iii_otwarte_forum_pszczelarzy

wydarzenie pszczelarskie forum pszczelarskie kwiecień 2015 2015 Legionowo III Otwarte Forum Pszczelarzy w Legionowie Otwarte Forum Pszczelarzy w Legionowie Koło Pszczelarzy w Legionowie

III Otwarte Forum Pszczelarzy w Legionowie

11 kwietnia 2015 r. w Legionowie odbędzie się III Otwarte Forum Pszczelarzy, którego organizatorem jest Koło Pszczelarzy w Legionowie. Zaproszenie na to wydarzenie kierowane jest do wszystkich pszczelarzy, symptyków, działkowców oraz osób, które pragną poszerzyć wiedzę na temat roślin miododajnych.

Nadarza się okazja bezpośredniego kontaktu z pszczelarzami i ogrodnikami, którzy chętnie doradzą w jakie pożyteczne rośliny warto wyposażyć swój balkon, ogródek czy działkę. Warto z tego skorzystać i odwiedzić między 12:00 a 14:00 Ratusz przy ul. Piłsudskiego 41 w Legionowie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i co więcej, organizatorzy podkreślają, że przed i po III Otwartym Forum Pszczelarzy w Legionowie będzie możliwość degustacji miodów i nalewek z pasiek i piwniczek!

Program wydarzenia pt. III Otwarte Forum Pszczelarzy w Legionowie

11 kwietnia 2015 r. (sobota)

12:00 - 14:00

- Rośliny miododajne - urozmaicenie ogródka i pożytków dla pszczół

- Oferta roślin okolicznych hurtowni i sklepów ogrodniczych

- Aktualna sytuacja w pasiekach.

 

Gorąco zapraszamy w imieniu swoim i organizatorów!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1804

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.