Portal Pszczelarski

Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pt. Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie. Źródło obrazków: wzp.opole.pl

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska kwiecień 2015 2015 Łosiów Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Opolu Henryk Zamojski Zdzisław Gmyrek Paweł Chorbiński

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego wspólnie z Opolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Łosiowie oraz Wojewódzkim Związkiem Pszczelarzy w Opolu zapraszają na Konferencję Pszczelarską, która odbędzie się 14.04.2015r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej OODR w Łosiowie.

Program wydarzenia pt. Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie

14 kwietnia 2015 r. (wtorek)

10:00 - 10:15 - Otwarcie konferencji pszczelarskiej, które poprowadzą: Henryk Zamojski, dyrektor OODR oraz Zdzisław Gmyrek, prezes WZP w Opolu

10:15 - 12:15 - Rozwiązywanie problemów zdrowotnych pszczół ze szczególnym uwzględnieniem ostatnich dwóch sezonów pszczelarskich. Cz. I - dr hab. Paweł Chorbiński (Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu)

12:15 - 12:30 - Przerwa kawowa

12:30 - 14:30 - Rozwiązywanie problemów zdrowotnych pszczół ze szczególnym uwzględnieniem ostatnich dwóch sezonów pszczelarskich. Cz. II - dr hab. Paweł Chorbiński (Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu)

14:30 - 15:00 - Dyskusja i podsumowanie konferencji

Gorąco zapraszamy!

Zobacz również:

Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie 2017

Konferencja Pszczelarska w OODR w Łosiowie 2016

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1494

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.