Portal Pszczelarski

Pasieka pod Macierzankowym Wzgórzem - projekt crowdfundingowy

Na obrazku: baner promujący Pasiekę pod Macierzankowych Wzgórzem. Źródło: Polak Potrafi

Polak Potrafi crowdfunding Pasieka pod Macierzankowym Wzgórzem pasieka edukacyjna

Pasieka nad Macierzankowym Wzgórzem - projekt crowdfundingowy

Celem projektu Pasieka pod Macierzankowym Wzgórzem jest propagowanie pszczelarstwa oraz ochrona pszczół i innych owadów zapylających wśród najmłodszych. Tutaj Agnieszka i Przemek uczyć będą dzieci, w jaki sposób można przyczynić się do ich rozwoju, ochrony i powiększania populacji. Miejsce to ma podtrzymywać tradycje polskiego pszczelarstwa, doświadczenie starszego pokolenia przekazywać najmłodszym, w przyszłości być może czynnym pszczelarzom.

Import kiepskich miodów, chemizacja środowiska, a co za tym idzie ginięcie pszczół oraz brak wsparcia dla nowo powstających małych pasiek jeszcze bardziej determinuje projektodawców w realizacji tego ważnego celu.


Z założeniami całego przedsięwzięcia zapoznać się można na portalu społecznościowym PolakPotrafi.pl Jest to portal współfinansowania społecznościowego, za pomocą, którego pozyskiwane są fundusze na utworzenie niniejszej pasieki.

Oto link do projektu: https://polakpotrafi.pl/projekt/pasieka-pod-macierzankowym-wzgorzem

Serdecznie zapraszamy do wsparcia projektu utworzenia pasieki edukacyjnej Agnieszki i Przemka!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2414

Komentarze z forum pszczelarskiego

michal1972

2015-03-31 09:31:39

Myślę, że teraz będzie zdecydowanie więcej takich akcji. W ostatnim miesiącu aż dwie zbiórki!

factis

2015-04-02 09:08:53

Myślę, że tak może być, tylko przy tym projekcie martwiąca jest kwota zbiórki. Jest bardzo duża i chyba za duża jak na polskie warunki. Niemniej popieram całe działanie i chcę wierzyć, że zbiórka się powiedzie!

michal1972

2015-04-09 18:52:53

1760/27237zł i 29 dni do końca... 878,52zł/dzień obawiam się, że może powoli staje się to dość nierealne, choć nie chce źle wróżyć. Trzymam kciuki.

Lukasz_Baniak

2015-04-10 09:29:48

Faktycznie może być ciężko ale jak się nie uda to można spróbować skorzystać z pożyczki unijnej. Nie wszystko stracone a projekt warty uwagi.

blondynekkrk

2015-04-11 11:22:24

Fajny pomysł i trzeba go wspierać! Ja roześlę na facebooku informację o tym projekcie. Nic mnie to będzie kosztowało a może pomoże ;)

michal-trabka

2015-04-12 15:16:17

Chyba nic z tego. Za duża kwota zbiórki.

arek

2015-04-24 15:58:51

Jest 2000 złotych! Nieźle.

blondynekkrk

2015-04-24 17:16:11

Dobre i 2000 ale to jeszcze wciąż mało. Ja tam trzymam kciuki :)

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.