Portal Pszczelarski

Otwarcie sezonu pszczelarskiego w firmie Łysoń 2015

Na obrazku: baner promujący wydarzenie pt. Otwarcie sezonu pszczelarskiego w firmie Łysoń 2015. Źródło obrazka: lyson.com.pl/3605-thickbox_default/otwarcie-sezonu-pszczelarskiego-radzymin.jpg

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie Otwarcie sezonu pszczelarskiego w firmie Łysoń kwiecień 2015 2015 Radzymin Łysoń Paweł Chorbiński Emil Mariusz Szymański Marek Podlewski

Stoiska wystawiennicze oraz wykłady? To oczywiście otwarcie sezonu pszczelarskiego w firmie Łysoń, które odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2015 r. w Radzyminie pod Warszawą. W trakcie wydarzenia (jak informuje organizator) będzie można skorzystać z promocji przygotowanych specjalnie na tę okazję oraz z degustacji miodów naturalnych, jak również sprzedać wosk i/lub zakupić węzę pszczelą. Osoby, które dokonają zakupów na kwotę powyżej 300zł wezmą udział w losowaniu ciekawych nagród.

Program wydarzenia pt. Otwarcie sezonu pszczelarskiego w firmie Łysoń

18 kwietnia 2015 r. (sobota)

9:00 - Uroczyste otwarcie sezonu pszczelarskiego w firmie Łysoń
10:00 - 12:00 - dr. hab. Paweł Chorbiński - "Przyczyny jesiennych ubytków pszczół"
12:00 - 14:00 - Emil Mariusz Szymański - "Marketing pszczelarski czyli jaki miód kupuje klienta"
14:00 - 16:00 - Marek Podlewski - "Rola i znaczenie wymiany matek pszczelich"
17:00 - Zakończenie pierwszego dnia targów pszczelarskich

19 kwietnia 2015 r. (niedziela)

9:00 - Rozpoczęcie drugiego dnia targów
9:30 - Kiermasz sprzętu pszczelarskiego
10:00 - 12:00 - dr. hab. Paweł Chorbiński - "Innowacje w metodach walki z warrozą"
12:00 - 14:00 - Marek Podlewski - "Selekcja pszczół drogą do utrzymania silnych i zdrowych rodzin"
14:00 - Losowanie nagród dla klientów stoiska firmy "Łysoń"
17:00 - Zakończenie targów

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również:

Otwarcie sezonu pszczelarskiego w Radzyminie 2016

Otwarcie Sezonu Pszczelarskiego w firmie Łysoń - Poznań 2016

Miodowy Weekend w firmie Łysoń - październik 2013

Miodowy Weekend w firmie Łysoń - październik 2013
Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1977

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2015-03-20 19:00:25

Sprytnie wymyślili sobie z tym konkursem. Ale szkoda, że 300zł trzeba będzie wydać na stoisku Łysonia a nie na jakimś innym...

banan

2015-03-21 21:38:12

a jak ty blondynku myslales? przeciez bogaci potrafia liczyc pieniadze i uwazam, ze jest to uczciwy sposob autopromocji i zachecania do kupna produktow lysonia

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.