Portal Pszczelarski

Targi Pszczelarskie ExpoApi 2015 w Sosnowcu

Na obrazku: baner promujący wydarzenie Targi Pszczelarskie ExpoApi 2015 w Sosnowcu

targi pszczelarskie wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska Targi Pszczelarskie ExpoApi wrzesień 2015 2015 Sosnowiec Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

Targi Pszczelarskie ExpoApi 2015 w Sosnowcu

AKTUALIZACJA 12.08.2015 r.:

Z informacji, jakie otrzymaliśmy od organizatora, tegoroczne Targi Pszczelarskie ExpoApi w Sosnowcu nie odbędą się. Pozytywna informacja jest tak, że temat ma wrócić w przyszłym roku!

POPRZEDNIA WERSJA:

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w II edycji Targów Pszczelarskich ExpoAPI , które odbędą się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu w dniach 19-20 września 2015r. 

Jeżeli produkujecie i świadczycie usługi na rzecz pszczelarzy oraz posiadacie w swojej ofercie m.in.: 

- ule drewniane, styropianowe, poliuretanowe, 

- wirówki, 

- dozowniki, 

- dekrystalizatory, 

- ramki, 

- druty pasieczne, 

- narzędzia pszczelarskie, 

- odzież pszczelarską, 

- miody, 

- nalewki miodowe, 

- miody pitne, itp., 

bez wątpienia te targi stworzone są właśnie dla Was. 

Nie czekajcie na ostatni moment, zgłoście swoje uczestnictwo już dziś!!! 

Jest dla Was idealny moment do zaprezentowania rozwiązań, usług i produktów osobom odwiedzającym nasze targi. Biorąc udział w targach będą Państwo mieli możliwość osobistego kontaktu z klientem co na pewno stworzy niepowtarzalną okazję realizacji zamówień w sposób bezpośredni, kompleksowy i przemyślany. 

Przygotowaliśmy dla Was profesjonalne warunki wystawiennicze w klimatyzowanej hali targowej oraz korzystne warunki udziału w targach. 

Wierzymy, że Wasze uczestnictwo po raz kolejny w sposób znaczący podniesie rangę naszej imprezy oraz zachęci zwiedzających do korzystania z bogatej oferty Państwa firmy. 

W drugi dzień ExpoAPI (niedziela 20 września) odbędzie się Naukowa Konferencja Pszczelarska, zorganizowana przez naszego Partnera Merytorycznego Targów: Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach. 

Zainteresowanych zapoznaniem się z ofertą organizatorzy bardzo proszą o kontakt.

Dane teleadresowe Targów Pszczelarskich ExpoApi 2015 w Sosnowcu:

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124
41-219 Sosnowiec

Osoba do kontaktu:

Agnieszka Chyb agnieszka.chyb@exposilesia.pl 

Zobacz również:

Targi Pszczelarskie ExpoApi 2014 w Sosnowcu

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1806

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.