Portal Pszczelarski

Targi Pszczelarskie "Wiosna w Pasiece" 2015

Na obrazku: baner promujący wydarzenie Targi Pszczelarskie "Wiosna w Pasiece" w Łowiczu.

targi pszczelarskie wydarzenie pszczelarskie kwiecień 2015 2015 Łowicz Wiosna w Pasiece Regionalne Koło Pszczelarzy w Łowiczu Zbigniew Lipiński zespół pieśni i tańca Blichowiacy

Regionalne Koło Pszczelarzy w Łowiczu już po raz trzeci organizuje Targi Pszczelarskie "Wiosna w Pasiece". Tegoroczne wydarzenie odbędzie 19. kwietnia 2015 r. (niedziela) przy ulicy Kaliskiej 5 w Łowiczu.

Udział w wydarzeniu zapowiedziało kilkanaście firm produkcyjnych i handlowych z całego kraju, które prezentować będą m.in.: ule drewniane, ule styropianowe, ule poliuretanowe, wirówki, dozowniki, dekrystalizatory, ramki, drut pasieczny, narzędzia pszczelarskie i odzież pszczelarską.
    
Program wydarzenia: Targi Pszczelarskie "Wiosna w Pasiece"

19.04.2015 r. (niedziela)

8:00 - Oficjalne rozpoczęcie Targów Pszczelarskich "Wiosna w Pasiece"

10:00 - Ineuguracyjny wykład dr hab. Zbigniewa Lipińskiego z Olsztyna pt.: "Choroby pszczół (leczenie i zapobieganie)" w restauracji "Polonia w Zaciszu" (ul. Kaliska 5, 99-400 Łowicz)

11:15 - Formowanie pocztów sztandarowych (teren wystawy)

11:30 - Wymarsz do Bazyliki Katedralnej a następnie msza święta i poświęcenie sztandaru Regionalnego Koła Pszczelarzy w Łowiczu

13:00 - Powrót pocztów sztandarowych do restauracji "Polonia w Zaciszu"

13:30 - Powitanie zaproszonych gości oraz okolicznościowe wystąpienia

14:00 - Występ zespołu pieśni i tańca "Blichowiacy"

14:45 - Zwiedzanie wystaw ze sprzętem pszczelarskim

15:15 - Przerwa obiadowa

18:00 - Oficjalne zakończenie Targów Pszczelarskich "Wiosna w Pasiece"

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Na pytania w kwestii niniejszych targów pszczelarskich odpowiada pod numerem telefonu: 788-455-853 pan Marek Boroski, Prezes Zarządu Regionalnego Koła Pszczelarzy w Łowiczu.

Zobacz również:

Targi Pszczelarskie Wiosna w Pasiece 2016

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2603

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.