Portal Pszczelarski

Debata o roli pszczół w kontekście społeczno-przyrodniczym

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Źródło zdjęcia: wilanow-palac.pl/images/layout/2013_palac_sztukowany.jpg

wydarzenie pszczelarskie debata pszczelarska listopad 2014 2014 Warszawa Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie organizuje debatę o roli pszczół w kontekście społeczno-przyrodniczym pt. "Wilanowskie pszczoły w kontekście społeczno-przyrodniczym". Spotkanie to jest elementem projektu pt.: "Edukacja społeczna w konflikcie urbanizacyjno-ekologicznym na terenie Muzeum Pałacu w Wilanowie". Debata odbędzie się 13 listopada 2014 r. o godz. 17:30, w Sali Białej Muzeum Pałacu w Wilanowie.

Wśród poruszanych podczas debaty tematów znajdą się m.in.: pszczoły w mieście, znaczenie i ochrona pszczół, ekologia w mieście oraz staropolskie przepisy kulinarne z wykorzystaniem miodu. Podczas spotkania wilanowscy mistrzowie kuchni nie tylko zaprezentują gościom ww. staropolskie przepisy z miodem, ale również zachęcą do ich spróbowania.

Organizatorzy zapewniają, że będzie to bardzo słodka debata!

Wstęp na wydarzenie - bezpłatny!

Osoba odpowiedzialna za kontakt:
Martyna Sowińska, e-mail: msowinska@muzeum-wilanow.pl

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1249

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2014-10-23 09:15:01

Ten bezpłatny wstęp jest kuszący... tylko szkoda, że to w Warszawie, a nie w Krakowie :/

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.