Portal Pszczelarski

XXVI Ogólnopolska Pielgrzymka Pszczelarzy na Jasną Górę

Na zdjęciu: sztandar podczas mszy świętej w intencji pszczelarzy w 2013 r. Źródło zdjęcia: radiojasnagora.pl/foto/galeria/big/4384a61a5a8be0e416a05217d478f3e0.jpg Autor zdjęcia: Wojciech Sowula

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska pielgrzymka pszczelarzy grudzień 2014 2014 Jasna Góra Częstochowa Ogólnopolska Pielgrzymka Pszczelarzy na Jasną Górę Krajowa Konferencja Pszczelarska

Już po raz 26. odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Pszczelarzy na Jasną Górę. Tradycyjnie pielgrzymce towarzyszyć będzie inne wydarzenie pszczelarskie w postaci Krajowej Konferencji Pszczelarskiej, która w tym roku odbędzie się po raz 20.

Program XXVI Ogólnopolskiej Pielgrzymki Pszczelarzy na Jasną Górę

6 grudzień 2014 r. (sobota)

20:00 - Msza święta dla pszczelarzy w Kaplicy Najświętszej Marii Panny

 

7 grudzień 2014 r. (niedziela)

10:30 - Zbiórka pocztów sztandarowych na dziedzińcu

11:00 - Uroczysta msza święta koncelebrowana w intencji pszczelarzy w Bazylice Jasnogórskiej

12:30 - Spotkanie pszczelarzy w Sali Ojca A. Kordeckiego na Jasnej Górze, podczas którego odbędzie się wystąpienie prezesa Polskiego Związku Pszczelarskiego oraz zaproszonych gości

 

W przeddzień uroczystej mszy świętej, tj. 6 grudnia 2014 r. odbędzie się XX Krajowa Konferencja Pszczelarska.

Zobacz również:

XX Krajowa Konferencja Pszczelarska

XXV Ogólnopolska Pielgrzymka Pszczelarzy na Jasną Górę

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2618

Komentarze z forum pszczelarskiego

michal1972

2014-12-05 14:51:44

Pogoda mnie dobiła i się rozchorowałem. A szkoda, bo w planach był indywidualny wyjazd...

blondynekkrk

2014-12-07 16:07:31

Był ktoś może na Jasnej Górze?

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.