Portal Pszczelarski

XI Targi Żywności pt. Życie W Ogrodzie

Zdjęcie z targów ogrodniczych. Źródło zdjęcia: wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/hot975fm.com/files/2014/01/Dakota-Garden-Expo_Troy-Tieszen.jpg

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie konferencja naukowa wrzesień 2014 2014 XI Targi Żywności pt. Życie W Ogrodzie Ostrawa Czarna Łąka Czechy

XI Targi Żywności zatytułowane Życie W Ogrodzie odbędą się w dniach 26-28 września 2014 r. na Placu Wystawowym Czarna Łąka w Ostrawie (Czechy). Organizatorami imprezy są: Czeskie Stowarzyszenie Ogrodnictwa i Czeski Związek Pszczelarzy. Tegoroczne targi po raz kolejny będą połączone z międzynarodową konferencją praktyków i wynalazców w pszczelarstwie. Z pewnością nie zabraknie wymiany doświadczeń i przekazywania wyszukanych informacji na temat pszczelarstwa.

Poza konferencją pszczelarską i targami żywności prowadzona będzie wystawa zdrowia i duszy, w której udział weźmie 100 wystawców reprezentujących zdrowy styl życia, ekologię, medycynę alternatywną i feng-shui. Kupując bilet na jedno wydarzenie, otrzymuje się możliwość odwiedzenia aż dwóch wystaw!

Tegoroczna nowością będzie organizacja wystawy w dwóch pawilonach. Jeden z nich będzie przeznaczony dla czeskich wystawców prezentujących nowe prace projektowo-florystyczne, prezentacje nowych odmian owoców i warzyw, roślin doniczkowych, kwiatów, itd. Drugi pawilon zarezerwowany jest dla Czeskiego Związku Pszczelarzy, gdzie wystawcy będą mogli zaprezentować oferowane produkty i usługi pszczelarskie.

Zarówno pszczelarze, eksperci, jak i goście będą mogli uczestniczyć w międzynarodowej konferencji praktyków i wynalazców w pszczelarstwie, w różnego rodzaju konkursach, degustacjach, oraz seminariach tematycznych.

Ceny biletów na XI Targi Żywności pt. Życie W Ogrodzie:

Dorośli - 80, - CZK
Emeryci i renciści, studenci, dzieci, niepełnosprawnych - 60, - CZK
Wielokrotnego wejścia do szkoły (minimum 20 osób) - 20, - CZK

Osobą odpowiedzialną za kontakt jest: Zuzana Boháčová, Tel: 596167122, 602593447, e-mail: zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2059

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2014-09-18 07:58:30

Łooo do Czech to by mi się nie chciało jechać! Kawał drogi! Ale fajnie, że się pojawiają na tym portalu także informacje o zagranicznych wydarzeniach.

banan 2014-09-26 08:33:12

pieknie, ze prezentujecie tez informacje zza granicy. widac, ze portal idzie w dobra strone. tak trzymac.  Współpracują z portalem:

Monika Wolańska

Monika Wolańska

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Słodkie Słone

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa a z zamiłowania „kucharą” - tak określają mnie znajomi. Pasji mam całe mnóstwo! Dobra kuchnia, fotografia, piękne wnętrza i miejsca, podróże…

Ciasteczka imbirowe z miodem

Ogórki z miodem

Kurczak z sosem sojowym i miodem

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Stan warrozy w pasiekach za pomocą obserwacji osypu zimowego - badanie

Pszczoła miodna. Klasyfikacja, występowanie i ewolucja

Varroa sp. jako immunosupresor chorób wirusowych

Emilia

Emilia

Autorka przepisów kulinarnych oraz bloga Kuchenna Kontrrewolucya

Całkiem świeżo upieczona tak mama, jak blogerka kulinarna. Fascynatka dobrej kuchni i słowiańskiego folkloru.

Pularda w złotem kolorze z kartoflanymi kulkami

Pieczone przepiórki miodowo-cynamonowe z kremem z pieczarek

Sałatka z ogórków w zalewie octowo-miodowej na zimę

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Bananowe chipsy z miodem

Tartaletki na słodko z bananami i czekoladą

Nalewka jaśminowa z miodem