Portal Pszczelarski

XI Targi Żywności pt. Życie W Ogrodzie

Zdjęcie z targów ogrodniczych. Źródło zdjęcia: wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/hot975fm.com/files/2014/01/Dakota-Garden-Expo_Troy-Tieszen.jpg

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie konferencja naukowa wrzesień 2014 2014 XI Targi Żywności pt. Życie W Ogrodzie Ostrawa Czarna Łąka Czechy

XI Targi Żywności zatytułowane Życie W Ogrodzie odbędą się w dniach 26-28 września 2014 r. na Placu Wystawowym Czarna Łąka w Ostrawie (Czechy). Organizatorami imprezy są: Czeskie Stowarzyszenie Ogrodnictwa i Czeski Związek Pszczelarzy. Tegoroczne targi po raz kolejny będą połączone z międzynarodową konferencją praktyków i wynalazców w pszczelarstwie. Z pewnością nie zabraknie wymiany doświadczeń i przekazywania wyszukanych informacji na temat pszczelarstwa.

Poza konferencją pszczelarską i targami żywności prowadzona będzie wystawa zdrowia i duszy, w której udział weźmie 100 wystawców reprezentujących zdrowy styl życia, ekologię, medycynę alternatywną i feng-shui. Kupując bilet na jedno wydarzenie, otrzymuje się możliwość odwiedzenia aż dwóch wystaw!

Tegoroczna nowością będzie organizacja wystawy w dwóch pawilonach. Jeden z nich będzie przeznaczony dla czeskich wystawców prezentujących nowe prace projektowo-florystyczne, prezentacje nowych odmian owoców i warzyw, roślin doniczkowych, kwiatów, itd. Drugi pawilon zarezerwowany jest dla Czeskiego Związku Pszczelarzy, gdzie wystawcy będą mogli zaprezentować oferowane produkty i usługi pszczelarskie.

Zarówno pszczelarze, eksperci, jak i goście będą mogli uczestniczyć w międzynarodowej konferencji praktyków i wynalazców w pszczelarstwie, w różnego rodzaju konkursach, degustacjach, oraz seminariach tematycznych.

Ceny biletów na XI Targi Żywności pt. Życie W Ogrodzie:

Dorośli - 80, - CZK
Emeryci i renciści, studenci, dzieci, niepełnosprawnych - 60, - CZK
Wielokrotnego wejścia do szkoły (minimum 20 osób) - 20, - CZK

Osobą odpowiedzialną za kontakt jest: Zuzana Boháčová, Tel: 596167122, 602593447, e-mail: zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2280

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2014-09-18 07:58:30

Łooo do Czech to by mi się nie chciało jechać! Kawał drogi! Ale fajnie, że się pojawiają na tym portalu także informacje o zagranicznych wydarzeniach.

banan 2014-09-26 08:33:12

pieknie, ze prezentujecie tez informacje zza granicy. widac, ze portal idzie w dobra strone. tak trzymac.  Współpracują z portalem:

Sylwia Zielińska

Sylwia Zielińska

Konsultant serwisu

Doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim, członkini Koła Naukowego Technologów Żywności FERMENT. Interesuje się toksykologią żywności i zanieczyszczeniem środowiska. Dokładna analizatorka i badaczka składu chemicznego miodu. Poza uczelnią, wraz z przyjaciółką ekotesterka i propagatorka żywności ekologicznej (ekotester.pl - strona w przygotowaniu), działaczka w stowarzyszeniu oraz miłośniczka tańca i motocykli.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 1.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 3.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 2.

Karolina Wronowska

Karolina Wronowska

Studentka biologii stosowanej na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Prowadzi badania na temat profilaktyki i zwalczania warrozy u pszczoły miodnej.

Varroa destructor - znaczenie i rys historyczny

Charakterystyka rodzaju Varroa i opis gatunku Varroa destructor

Pszczoła miodna. Klasyfikacja, występowanie i ewolucja

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Koordynatorki projektu "Pszczoły w szkole"

"Pszczoły w szkole" to projekt realizowany w Katolickiej Szkołe Podstawowej SPSK im. Jana Pawła II w Chojnach i nagrodzony w konkursie grantowym "Z Kujawskim pomagamy pszczołom".

Szkolny Dzień Pszczoły

Pszczoły w szkole w czerwcu

Młodzi detektywi szukają miejsc przyjaznych pszczołom

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II