Portal Pszczelarski

XI Targi Żywności pt. Życie W Ogrodzie

Zdjęcie z targów ogrodniczych. Źródło zdjęcia: wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/hot975fm.com/files/2014/01/Dakota-Garden-Expo_Troy-Tieszen.jpg

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie konferencja naukowa wrzesień 2014 2014 XI Targi Żywności pt. Życie W Ogrodzie Ostrawa Czarna Łąka Czechy

XI Targi Żywności zatytułowane Życie W Ogrodzie odbędą się w dniach 26-28 września 2014 r. na Placu Wystawowym Czarna Łąka w Ostrawie (Czechy). Organizatorami imprezy są: Czeskie Stowarzyszenie Ogrodnictwa i Czeski Związek Pszczelarzy. Tegoroczne targi po raz kolejny będą połączone z międzynarodową konferencją praktyków i wynalazców w pszczelarstwie. Z pewnością nie zabraknie wymiany doświadczeń i przekazywania wyszukanych informacji na temat pszczelarstwa.

Poza konferencją pszczelarską i targami żywności prowadzona będzie wystawa zdrowia i duszy, w której udział weźmie 100 wystawców reprezentujących zdrowy styl życia, ekologię, medycynę alternatywną i feng-shui. Kupując bilet na jedno wydarzenie, otrzymuje się możliwość odwiedzenia aż dwóch wystaw!

Tegoroczna nowością będzie organizacja wystawy w dwóch pawilonach. Jeden z nich będzie przeznaczony dla czeskich wystawców prezentujących nowe prace projektowo-florystyczne, prezentacje nowych odmian owoców i warzyw, roślin doniczkowych, kwiatów, itd. Drugi pawilon zarezerwowany jest dla Czeskiego Związku Pszczelarzy, gdzie wystawcy będą mogli zaprezentować oferowane produkty i usługi pszczelarskie.

Zarówno pszczelarze, eksperci, jak i goście będą mogli uczestniczyć w międzynarodowej konferencji praktyków i wynalazców w pszczelarstwie, w różnego rodzaju konkursach, degustacjach, oraz seminariach tematycznych.

Ceny biletów na XI Targi Żywności pt. Życie W Ogrodzie:

Dorośli - 80, - CZK
Emeryci i renciści, studenci, dzieci, niepełnosprawnych - 60, - CZK
Wielokrotnego wejścia do szkoły (minimum 20 osób) - 20, - CZK

Osobą odpowiedzialną za kontakt jest: Zuzana Boháčová, Tel: 596167122, 602593447, e-mail: zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1920

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2014-09-18 07:58:30

Łooo do Czech to by mi się nie chciało jechać! Kawał drogi! Ale fajnie, że się pojawiają na tym portalu także informacje o zagranicznych wydarzeniach.

banan

2014-09-26 08:33:12

pieknie, ze prezentujecie tez informacje zza granicy. widac, ze portal idzie w dobra strone. tak trzymac.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.