Portal Pszczelarski

XI Targi Żywności pt. Życie W Ogrodzie

Zdjęcie z targów ogrodniczych. Źródło zdjęcia: wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/hot975fm.com/files/2014/01/Dakota-Garden-Expo_Troy-Tieszen.jpg

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie konferencja naukowa wrzesień 2014 2014 XI Targi Żywności pt. Życie W Ogrodzie Ostrawa Czarna Łąka Czechy

XI Targi Żywności zatytułowane Życie W Ogrodzie odbędą się w dniach 26-28 września 2014 r. na Placu Wystawowym Czarna Łąka w Ostrawie (Czechy). Organizatorami imprezy są: Czeskie Stowarzyszenie Ogrodnictwa i Czeski Związek Pszczelarzy. Tegoroczne targi po raz kolejny będą połączone z międzynarodową konferencją praktyków i wynalazców w pszczelarstwie. Z pewnością nie zabraknie wymiany doświadczeń i przekazywania wyszukanych informacji na temat pszczelarstwa.

Poza konferencją pszczelarską i targami żywności prowadzona będzie wystawa zdrowia i duszy, w której udział weźmie 100 wystawców reprezentujących zdrowy styl życia, ekologię, medycynę alternatywną i feng-shui. Kupując bilet na jedno wydarzenie, otrzymuje się możliwość odwiedzenia aż dwóch wystaw!

Tegoroczna nowością będzie organizacja wystawy w dwóch pawilonach. Jeden z nich będzie przeznaczony dla czeskich wystawców prezentujących nowe prace projektowo-florystyczne, prezentacje nowych odmian owoców i warzyw, roślin doniczkowych, kwiatów, itd. Drugi pawilon zarezerwowany jest dla Czeskiego Związku Pszczelarzy, gdzie wystawcy będą mogli zaprezentować oferowane produkty i usługi pszczelarskie.

Zarówno pszczelarze, eksperci, jak i goście będą mogli uczestniczyć w międzynarodowej konferencji praktyków i wynalazców w pszczelarstwie, w różnego rodzaju konkursach, degustacjach, oraz seminariach tematycznych.

Ceny biletów na XI Targi Żywności pt. Życie W Ogrodzie:

Dorośli - 80, - CZK
Emeryci i renciści, studenci, dzieci, niepełnosprawnych - 60, - CZK
Wielokrotnego wejścia do szkoły (minimum 20 osób) - 20, - CZK

Osobą odpowiedzialną za kontakt jest: Zuzana Boháčová, Tel: 596167122, 602593447, e-mail: zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2599

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk 2014-09-18 07:58:30

Łooo do Czech to by mi się nie chciało jechać! Kawał drogi! Ale fajnie, że się pojawiają na tym portalu także informacje o zagranicznych wydarzeniach.

banan 2014-09-26 08:33:12

pieknie, ze prezentujecie tez informacje zza granicy. widac, ze portal idzie w dobra strone. tak trzymac.  Współpracują z portalem:

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Wiktoria Bajek

Wiktoria Bajek

Autorka tekstów

Studentka pedagogiki o specjalności resocjalizacja. Na co dzień pasjonatka pszczół miodnych i nie tylko. Szczególnie zainteresowana warunkami optymalnymi dla bytowania i rozwoju pszczół. Pasjonatka przyrody i długich spacerów.

Poliuretan czy drewno - który materiał lepszy na ul?

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Firma Antoja finalistą konkursu Dobroczyńca Roku 2018 - trwa głosowanie!

Bezpłatny Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy w zawodzie technik pszczelarz - ZS1 Bratoszewice 2016

Warsztaty pszczelarskie w ŚOB w Mikołowie 2017 - Poddawanie matki pszczelej do rodziny