Portal Pszczelarski

XV Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie pt. Bartnictwo w Sudetach Zachodnich w Jeleniej Górze

XV Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze. Projekt własny.

wydarzenie pszczelarskie warsztaty pszczelarskie targi pszczelarskie wrzesień 2014 2014 XV Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze Jelenia Góra Cieplice

W dniach 13-14 września 2014 r. odbędą się na Placu Piastowskim w dzielnicy Cieplice (Jelenia Góra) XV Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie. Tegoroczna impreza, podobnie jak jej poprzednie edycje, zapowiada się bardzo ciekawie.

Program XV Międzynarodowych Warsztatów Pszczelarskich pt. Bartnictwo w Sudetach Zachodnich w Jeleniej Górze

13 wrzesień 2014 r. (sobota)

6:00 – 10:00 - Ustawianie stoisk

10:00 – 19:00 - Kiermasz produktów pszczelich, wyrobów pszczelarskich, sprzętu pszczelarskiego oraz rękodzielnictwa zdrowej żywności.

14:00 – 18:00 - Występy artystyczne zespołów muzycznych i folklorystycznych

19:00 – 21:00 - Wspólne biesiadowanie

14 wrzesień 2014 r. (niedziela)

10.00 – 18.00 - Kiermasz produktów pszczelich, wyrobów pszczelarskich, sprzętu pszczelarskiego oraz rękodzielnictwa zdrowej żywności na Placu Piastowskim

10:00 - 11:20 - W koście pw. Jana Chrzciciela (ul. Cieplicka 9) odbędzie się msza święta

11:20 - 11:30 - Przemarsz pocztów sztandarowych, pszczelarzy oraz miłośników pszczół na Plach Piastowski

11:30 – 12:30 - Uroczyste otwarcie XV Międzynarodowych Warsztatów Pszczelarskich

12:30 – 18:00 - Występy artystyczne zespołów muzycznych i folklorystycznych, a także zespołów przedszkolnych

18:00 - Oficjalne zamknięcie XV Międzynarodowych Warsztatów Pszczelarskich w Jeleniej Górze

 

Zobacz również:

XVIII Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze

XVII Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze

XVI Międzynarodowe Warsztaty Pszczelarskie w Jeleniej Górze

Bartnictwo w Polsce - odtwarzanie bartnictwa

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1771

Komentarze z forum pszczelarskiego

Sylwek

2014-09-13 16:17:16

No proszę, nawet się nie spodziewałem, że koło mnie jest takie wydarzenie.

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.