Portal Pszczelarski

II Konferencja Młodych Naukowców "Współczesne Uwarunkowania Działalności Gospodarstw Pasiecznych"

Na obrazku: Źródło obrazka: corwin.org/kelley/Our_Children/Baby_Derby/Images/bee-border-small.gif Źródło danych: naukoweadhd.pl

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska marzec 2015 2015 Zgorzelec Konferencja Młodych Naukowców Współczesne Uwarunkowania Działalności Gospodarstw Pasiecznych Konferencja Młodych Naukowców Górnołużyckie Stowarzyszenie Pszczelarzy Naukowe ADHD

II KMN Współczesne uwarunkowania działalności gospodarstw pasiecznych

Już po raz drugi młodzi naukowcy, pszczelarze i miłośnicy pszczół spotkają się na wyjątkowej konferencji pt.: "Współczesne Uwarunkowania Działalności Gospodarstw Pasiecznych". Honorowy patronat nad drugą edycją wydarzenia objął pan Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Celem konferencji, która odbędzie się w dniach 28-29 marca 2015 r., podobnie jak to miało miejsce w poprzedniej edycji, jest wymiana wiedzy i doświadczeń między młodymi naukowcami a pszczelarzami. Wśród tematów poruszanych podczas konferencji organizatorzy wymieniają tj.: "ekonomika pszczelarstwa, finanse i rachunkowość gospodarstw pasiecznych, marketing, zarządzanie, logistyka i prawo w branży pszczelarskiej, wpływ pszczół na rolnictwo oraz przemysł spożywczy, biologia, chów i hodowla pszczół miodnych, ochrona i ekologia pszczołowatych, bazy pożytkowe oraz projektowanie ogrodów przyjaznych pszczołowatym, wykorzystanie produktów pszczelich w przemyśle i usługach, rola i realizacja zadań organizacji pszczelarskich."

W cenie (dla osobiście zaangażowanych uczestników - czynny udział z wystąpieniem lub posterem lub bierny z publikacją) 150 zł, organizatorzy (Górnołużyckie Stowarzyszenie Pszczelarzy w Zgorzelcu oraz Naukowe ADHD) gwarantują poza przyjazną atmosferę skłaniającą do wymiany własnych poglądów oraz wyników badań, także: materiały konferencyjne, wyżywienie, zaświadczenie o udziale w konferencji, wydanie monografii oraz nagrody za najlepsze wystąpienia, postery oraz niespodziankę dla prelegentów.

Organizatorzy przewidzieli wstęp wolny dla słuchaczy nie biorących czynnego udziału w konferencji.

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są do 13 marca 2015 r. Do 18 marca 2015 r. włącznie przyjmowane są wpłaty. Organizatorzy deklarują, że 23 marca 2015 r. zostanie ogłoszony program konferencji. Osoby, które chcą aby ich artykuł został opublikowany w monografii, obowiązuje termin 30 kwietnia 2015 r. jako ostateczną datę nadsyłania artykułów wraz z recenzją. Publikacja zostanie wydana między lipcem a wrześniem 2015 r.

Pliki do pobrania:

Zaproszenie na konferencję

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Wymogi edytorskie

Formularz recenzji

Wszelkie pytania kierować należy do organizatorów: konferencjapszczoly@gmail.com

Zobacz również:

II Konferencja Młodych Naukowców Współczesne Uwarunkowania Działalności Gospodarstw Pasiecznych - harmonogram

Konferencja Młodych Naukowców "Współczesne Uwarunkowania Działalności Gospodarstw Pasiecznych"

Współczesne uwarunkowania działalności gospodarstw pasiecznych - 5-6 kwietnia 2014 r. (galeria zdjęć z poprzedniego wydarzenia)

Konferencja Młodych Naukowców "Współczesne Uwarunkowania Działalności Gospodarstw Pasiecznych"
II Konferencja Młodych Naukowców "Współczesne Uwarunkowania Działalności Gospodarstw Pasiecznych"
Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2034

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.