Portal Pszczelarski

II Konferencja Młodych Naukowców "Współczesne Uwarunkowania Działalności Gospodarstw Pasiecznych"

Na obrazku: Źródło obrazka: corwin.org/kelley/Our_Children/Baby_Derby/Images/bee-border-small.gif Źródło danych: naukoweadhd.pl

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska marzec 2015 2015 Zgorzelec Konferencja Młodych Naukowców Współczesne Uwarunkowania Działalności Gospodarstw Pasiecznych Konferencja Młodych Naukowców Górnołużyckie Stowarzyszenie Pszczelarzy Naukowe ADHD

II KMN Współczesne uwarunkowania działalności gospodarstw pasiecznych

Już po raz drugi młodzi naukowcy, pszczelarze i miłośnicy pszczół spotkają się na wyjątkowej konferencji pt.: "Współczesne Uwarunkowania Działalności Gospodarstw Pasiecznych". Honorowy patronat nad drugą edycją wydarzenia objął pan Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Celem konferencji, która odbędzie się w dniach 28-29 marca 2015 r., podobnie jak to miało miejsce w poprzedniej edycji, jest wymiana wiedzy i doświadczeń między młodymi naukowcami a pszczelarzami. Wśród tematów poruszanych podczas konferencji organizatorzy wymieniają tj.: "ekonomika pszczelarstwa, finanse i rachunkowość gospodarstw pasiecznych, marketing, zarządzanie, logistyka i prawo w branży pszczelarskiej, wpływ pszczół na rolnictwo oraz przemysł spożywczy, biologia, chów i hodowla pszczół miodnych, ochrona i ekologia pszczołowatych, bazy pożytkowe oraz projektowanie ogrodów przyjaznych pszczołowatym, wykorzystanie produktów pszczelich w przemyśle i usługach, rola i realizacja zadań organizacji pszczelarskich."

W cenie (dla osobiście zaangażowanych uczestników - czynny udział z wystąpieniem lub posterem lub bierny z publikacją) 150 zł, organizatorzy (Górnołużyckie Stowarzyszenie Pszczelarzy w Zgorzelcu oraz Naukowe ADHD) gwarantują poza przyjazną atmosferę skłaniającą do wymiany własnych poglądów oraz wyników badań, także: materiały konferencyjne, wyżywienie, zaświadczenie o udziale w konferencji, wydanie monografii oraz nagrody za najlepsze wystąpienia, postery oraz niespodziankę dla prelegentów.

Organizatorzy przewidzieli wstęp wolny dla słuchaczy nie biorących czynnego udziału w konferencji.

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są do 13 marca 2015 r. Do 18 marca 2015 r. włącznie przyjmowane są wpłaty. Organizatorzy deklarują, że 23 marca 2015 r. zostanie ogłoszony program konferencji. Osoby, które chcą aby ich artykuł został opublikowany w monografii, obowiązuje termin 30 kwietnia 2015 r. jako ostateczną datę nadsyłania artykułów wraz z recenzją. Publikacja zostanie wydana między lipcem a wrześniem 2015 r.

Pliki do pobrania:

Zaproszenie na konferencję

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Wymogi edytorskie

Formularz recenzji

Wszelkie pytania kierować należy do organizatorów: konferencjapszczoly@gmail.com

Zobacz również:

II Konferencja Młodych Naukowców Współczesne Uwarunkowania Działalności Gospodarstw Pasiecznych - harmonogram

Konferencja Młodych Naukowców "Współczesne Uwarunkowania Działalności Gospodarstw Pasiecznych"

Współczesne uwarunkowania działalności gospodarstw pasiecznych - 5-6 kwietnia 2014 r. (galeria zdjęć z poprzedniego wydarzenia)

Konferencja Młodych Naukowców "Współczesne Uwarunkowania Działalności Gospodarstw Pasiecznych"
II Konferencja Młodych Naukowców "Współczesne Uwarunkowania Działalności Gospodarstw Pasiecznych"
Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autora



Liczba wyświetleń artykułu: 2591

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!




  Współpracują z portalem:

Ernest Bryll

Ernest Bryll

Autor tekstów

Polski poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, dziennikarz, tłumacz i krytyk filmowy. Właściciel strony bryll.pl

Modlitwa - Ernest Bryll

Ewa Jarosz

Ewa Jarosz

autor przepisów kulinarnych i bloga dietetykwstolicy.blogspot.com

Dietetyk medyczny, blogerka kulinarna i amator fotografii. Uczy swoich pacjentów jak utrzymać zasady racjonalnego odżywiania czerpiąc przyjemność z jedzenia. Zaraża optymizmem i zdrowym podejściem do życia.

Ciasto jogurtowo-miodowe z cynamonem

Gruszkowo-jabłkowy mus szarlotkowy

Ser twarogowy z miodem i orzechami

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę