Portal Pszczelarski

Targi Pszczelarskie ExpoApi 2014 w Sosnowcu

Źródło obrazków i informacji: exposilesia.pl

wydarzenie pszczelarskie targi pszczelarskie konferencja pszczelarska Targi Pszczelarskie ExpoApi wrzesień 2014 2014 Sosnowiec Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia Celina Habryka Oleksandr Antonowicz Miszczenko Alexandr Komissar Maria Zoń Wiesław Londzin Adam Kraus

Expo Silesia oraz Śląski Związek Pszczelarzy zapraszają na pierwszą edycję Targów Pszczelarskich ExpoApi. To wyjątkowe wydarzenie, które być może będzie miało charakter cykliczny, odbędzie się w Sosnowcu i potrwa dwa dni.

Zakres tematyczny targów obejmuje: "technologie, maszyny, sprzęt oraz urządzenia wymagane do instalacji, opieki i obsługi pasieki, odzież roboczą, ochronną i pszczelarską, produkty pszczele,  hodowle pszczół i pasieki hodowlane, pokarmy, leki i preparaty dla pszczół, rośliny pszczelarskie, pochodne dla farmaceutyków, zdrowej żywności, kosmetyków, apiterapię, akcesoria drukowane, akcesoria reklamowe, opakowania oraz organizacje i media branżowe".

Program Targów Pszczelarskich ExpoApi w Sosnowcu

Pierwszy dzień targów (20 września 2014 r.) jest przeznaczony na spotkania biznesowe face-to-face producentów, dostawców i dystrybutorów.

W drugi dzień targów (21 września 2014 r.), poza możliwością nawiązywania kontaktów biznesowych, organizatorzy przewidzieli Naukową Konferencję Pszczelarską, której program opublikowano poniżej.

Program Naukowej Konferencji Pszczelarskiej podczas Targów Pszczelarskich ExpoApi w Sosnowcu

9:30 - 10:00 - Uroczyste otwarcie konferencji i targów

10:00 - 10:45 - Celina Habryka (technolog żywności), Jakość handlowa miodu

10:45 - 11:30 - Oleksandr Antonowicz Miszczenko (Instytut Pszczelarski im. Petra Prokopowicza, Kijów), Rola pokarmów białkowych w żywieniu pszczół

11:30 - 12:15 - Alexandr Komissar (Wydawca czasopism pszczelarskich, Kijów), Wychów matek pszczelich z wykorzystaniem nukleusów

12:15 - 13:00 - Maria Zoń (PROVET S.C. Międzyrzecze Górne), Profilaktyka i leczenie najczęściej diagnozowanych chorób wirusowych

13:00 - 13:45 - Wiesław Londzin (SKOTAN S.A. Katowice), Optymalizacja produkcji pszczelarskiej na obszarach zurbanizowanych

13:45 - 14:15 - Adam Kraus (Agencja Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Katowicach), Wsparcie rynku produktów pszczelich

 

Dane teleadresowe i godziny otwarcia Targów Pszczelarskich ExpoApi 2014 w Sosnowcu:

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec

Otwarte od godziny 9 do 17

 

Wstęp płatny (5zł bilet ulgowy, 10zł bilet normalny). Zapraszamy!

 
 
 
Centrum Targowo-Konferencyjne
Expo Silesia
Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1502

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.