Portal Pszczelarski

V Bartnik Ziemi Sanockiej - Powiatowe Święto Pszczelarstwa

Fragment plakatu informacyjnego imprezy pszczelarskiej pt. V Bartnik Powiatowe Święto Pszczelarstwa. Źródło: twojebieszczady.net/2014/5bartnik.php

wydarzenie pszczelarskie impreza pszczelarska sierpień 2014 2014 V Bartnik Powiatowe Święto Pszczelarstwa Bartnik Powiatowe Święto Pszczelarstwa Sanok skansen w Sanoku III Rodzinny Rajd Rowerowy ulicami Sanoka Sebastian Niżnik Halina Mlynkova Zespół Pieśni i Tańca Osławiany Trzynasta w Samo Południe

Już po raz piąty na zakończenie wakacji starosta sanocki organizuje imprezę dla pszczelarzy i miłośników pszczół i miodu zatytułowaną: Bartnik Ziemi Sanockiej.

Organizator zadbał o to, aby każdy uczestnik tegorocznego wydarzenia znalazł coś dla siebie. Przewidziano degustację i możliwość kupna różnego rodzajów miodów z podkarpackich pasiek, a także możliwość posmakowania potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Tematyką pszczelarską i około pszczelarską poprzez różnego rodzaju konkursy, gry i zabawy, organizator ma zamiar zainteresować także najmłodszych gości V Bartnika Ziemi Sanockiej.

Tegorocznym gościem specjalnym będzie Halina Mlynkowa, polska piosenkarka pochodząca z Zaolzia.

Program Powiatowego Święta Pszczelarstwa - V Bartnik Ziemi Sanockiej:

31 sierpnia 2014 r. (niedziela)

12:00 - III Rodzinny Rajd Rowerowy ulicami Sanoka. Start na dziedzińcku zamkowym Muzeum Historycznego.

14:00 - Oficjalne rozpoczęcie V Bartnika Ziemi Sanockiej

15:00 - Kiszenie kapusty

16:00 - Koncert laureatów piosenki europejskiej

17:30 - Występ Zespołu Pieśni i Tańca Osławiany

19:00 - Występ zespołu Trzynasta w Samo Południe, znanego z programu X Factor

20:00 - Koncert Haliny Mlynkovej promujący jej drugą solową płytę pt. "Po drugiej stronie lustra"

Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2248

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.