Portal Pszczelarski

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom - II edycja

Na obrazku: logo akcji Z Kujawskim pomagamy pszczołom. Źródło zdjęcia: scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/p843x403/10547983_10152451010922401_4382379496515720373_o.png

wydarzenie pszczelarskie konkurs dla pszczelarzy II edycja Z Kujawskim pomagamy pszczołom Z Kujawskim pomagamy pszczołom Fundacja Nasza Ziemia Zakłady Tłuszczowe Kruszwica

To już pewnie! Po sukcesie pierwszej edycji konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom" organizowanego wspólnie przez Fundację Nasza Ziemia oraz Zakłady Tłuszczowe Kruszwica S.A., zapadła decyzja o wystartowaniu z jego drugą odsłoną.

Podobnie jak w zeszłorocznej edycji, także i w tej kwota dofinansowania projektu może wynieść aż 8000zł.

Termin składania wniosków upływa 15 stycznia 2015 r., zaś wyniki i listę laureatów poznamy 15 marca 2015 r.

Aby poprawnie uzupełnić wniosek należy zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem konkursu grantowego oraz FAQ. Wszelkie niezbędne dokumenty znajdują się poniżej.

W przypadku pytań, należy kontaktować się bezpośrednio z organizatorem i koordynatorem projektu - Fudancją Nasza Ziemia: 0-22 622 81 18 lub mailowo: pomagamypszczolom@naszaziemia.pl

Dokumenty do pobrania:

Regulamin konkursu

FAQ czyli pytania i odpowiedzi

Formularz wniosku

Wzór umowy grantu

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie!

Zobacz również:

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom (informacje o pierwszej edycji konkursu)

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom (wyniki pierwszej edycji konkursu)

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1881

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2014-11-25 16:22:08

Super, nic tylko korzystać!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.