Portal Pszczelarski

VII Miodowe Lato Kłodzka

Fragment plakatu informacyjnego dot. VII Miodowego Lata Kodzka. Źródło: dzpwroc.linuxpl.info/plakat/miodowelato.jpg

wydarzenie pszczelarskie impreza pszczelarska wykłady pszczelarskie sierpień 2014 2014 VII Miodowe Lato Kłodzka Miodowe Lato Kłodzka Kłodzko Bogusław Szpytma Burmistrz miasta Kłodzka Henryk Zaremba Prezes Terenowego Koła Pszczelarzy w Kłodzku Ewelina Ptak Dyrektor Kłodzkiego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji Terenowe Koło Pszczelarzy w Kłodzku Halina Dominik Fedorczuk Kłodzczanki Wiolinki z Brzeźnicy Waliszowianki Orkiestra Dęta Stowarzyszenia Muzyków Ziemi Kłodzkiej Podzamek Boys

W niedzielę, 24 sierpnia 2014 r. odbędzie się VII Miodowe Lato Kłodzka. Na to cykliczne wydarzenie pszczelarskie zapraszają: Bogusław Szpytma (Burmistrz miasta Kłodzka), Henryk Zaremba (Prezes Terenowego Koła Pszczelarzy w Kłodzku) oraz Ewelina Ptak (Dyrektor Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji).

Program VII Miodowego Lata Kłodzka:

24 sierpień 2014 r. (niedziela)

9:30 - 11:00 - W kościele pod wezwaniem śś. Jerzego i Wojciecha w Kłodzku (ul. Łukasińskiego) odbędzie się msza św. w intencji pszczelarzy

11:00 - 13:30 - W Muzeum Ziemii Kłodzkiej (ul. Łukasiewicza 4) będzie miał miejsce wykład dla pszczelarzy i miłośników pszczół pt. "Ocena terenowa hodowli matek użytkowych na ziemi kłodzkiej", który poprowadzi Halina Dominik Fedorczuk

14:00 - Oficjalne otwarcie VII Miodowego Lata Kłodzka na scenie na kłodzkim rynku

14:00 - 18:00

- Degustacje miodów i produktów pszczelarskich

- Możliwość zakupu miodów, wyrobów i akcesorii pszczelarskich oraz ulików z pszczołami

- Konkursy plastyczne i wiedzy o pszczelarstwie

- Składanie i zbijanie ramek na czas w ramach rodzinnej sztafety

- Możliwość skorzystania z Mobilnej Ścieżki Dydaktycznej

- Pogadanki nt. walorów pszczelego ula

- Możliwość zakupienia ciast

- Malowanie buziek

- Rozstrzygnięcie konkursu na ciasto miodowe i na wykonanie pszczoły lub ula z dowolnych materiałów i w dowolnej skali

- Koncerty zespołów ludowych: Kłodzczanki, Wiolinki z Brzeźnicy i Waliszowianki oraz Orkiestry Dętej Stowarzyszenia Muzyków Ziemi Kłodzkiej

17:00 - Pokaz miodobrania

18:00 - Występ zespołu Podzamek Boys

 

Wstęp na imprezę - WOLNY!

Serdecznie zapraszamy!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1691

Komentarze z forum pszczelarskiego

mati

2014-08-24 11:24:36

smieszne jak sie te wszystkie imprezy ze sobom nakladaja. jaja. nie wiadomo gdzie sie wybrac

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.