Portal Pszczelarski

Maciejowskie Miodu Smakowanie

Fragment plakatu promującego imprezę pszczelarską: Maciejowskie Miodu Smakowanie. Źródło obrazka: scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t1.0-9/s720x720/10609467_775718255808119_2138668642065309838_n.jpg

wydarzenie pszczelarskie impreza pszczelarska sierpień 2014 2014 Maciejów pasieka zarodowa w Maciejowie Maciejowskie Miodu Smakowanie Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Maciejów Miodowa Kraina Sołectwo Maciejów Miejskie Centrum Biotechniki w Krasnem Urząd Miasta Kluczbork

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Maciejów Miodowa Kraina, Sołectwo Maciejów, Miejskie Centrum Biotechniki w Krasnem oraz Urząd Miasta Kluczbork zapraszają na wyjątkową imprezę pszczelarską, która to będzie miała miejsce 23 sierpnia 2014 r. w pasiece zarodowej w Maciejowie (woj. opolskie, powiat kluczborski). Start wydarzenia organizatorzy przewidzieli na godzinę 16.

W programie Maciejowskiego Miodu Smakowania znalazły miejsce m.in.:
- pokaz miodobrania, inseminacji oraz sprzedaż miodu,
- warsztaty z wyrobu świec woskowych,
- pokaz paralotniczy,
- koncert orkiestry dętej,
- atrakcje dla dzieci,
- zabawa pod namiotem przy muzyce zespołu TEA.

Organizatorzy zadbali także o obficie zaopatrzony bufet, za który odpowiedzialny będzie Bar Mleczny MIŚ.

Wieś Maciejów położona jest w województwie opolskim, powiecie kluczborskim, gminie Kluczbork. Liczy 176 mieszkańców. We wsi działa prężnie Rada Sołecka oraz Grupa Odnowy Wsi. Maciejów może się poszczycić dziedzictwem kulturowym. Należy do niego: Dworek ks. dr. Jana Dzierżona, 500-letni kościół ewangelicki oraz zabytkowy pałac.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również:

Maciejowskie Miodu Smakowanie 2016

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3103

Komentarze z forum pszczelarskiego

Lukasz_Baniak

2014-08-12 08:26:49

Pierwszy raz o tej imprezie słyszę. Super! Szkoda tylko, że pokrywa się z czasem VII Świętokrzyskiego Święta Pszczoły w Bałtowie. Nie można się niestety rozdwoić :(

blondynekkrk

2014-08-15 13:16:00

Ano! To działa troszkę na niekorzyść organizatorów Maciejowskiego Miodu Smakowania...

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.