Portal Pszczelarski

Pszczoły - Miód - Cud w Popielowie

Na zdjęciu pszczoła na kwiatku. Źródło zdjęcia: golly-gee.org/wp-content/uploads/2013/02/Bee-on-flower-700x467.jpg

wydarzenie pszczelarskie impreza pszczelarska wykłady pszczelarskie lipiec 2014 2014 Pszczoły - Miód - Cud Popielów Dom Kultury w Popielowie Barbara Woś Adam Roman Samorządowe Centrum Kultury Turystyki i Rekreacji w Popielowie Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Opolu Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak Kapela Nowina z Jabłónkowa

Samorządowe Centrum Kultury Turystyki i Rekreacji w Popielowie, Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Opolu, Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie oraz Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak pragną zaprosić pszczelarzy i miłośników pszczół na wyjątkową imprezę pszczelarską. Będzie miała miejsce w niedzielę, 20 lipca 2014 r. w Domu Kultury w Popielowie.

Program imprezy Pszczoły - Miód - Cud w Popielowie:

20.07.2014 r. (niedziela)

11:00 - 14:30 - Wykłady pszczelarskie dr Barbary Woś i dr Adama Romana

15:00 - 16:00 - W Kościele Parafialnym w Popielowie p.w Królowej Anielskiej odbędą się uroczyste nieszpory

16:00 - 19:00 - Przed Domem Kultury w Popielowie będą miały miejsce występy artystyczne

19:00 - Zabawa taneczna przy muzyce Kapeli Nowina z Jabłónkowa - wstęp wolny

W trakcie trwania imprezy będzie można zakupić asortyment pszczelarskie, produkty tradycyjne oraz skorzystać z oferty gastronomicznej. Dla dzieci przygotowano szereg darmowych atrakcji!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1918

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2014-07-17 10:57:42

Faktycznie już niebawem. Podoba mi się to, że zawsze imprezy pszczelarskie są powiązane z mszą świętą albo z przemarszem sztandarów. Niech ta tradycja trwa jak najdłużej!

mati

2014-07-20 18:07:58

cholera za puzno przeczytalem ten artykul bo bym sie wybral

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.