Portal Pszczelarski

Największe i najmniejsze pszczoły miodne

Na obrazku powyżej fragment plakatu promującego pokaz wideo pt.: "Największe i najmniejsze pszczoły miodne". Źródło: festiwalnauki.edu.pl/node/31302

wydarzenie pszczelarskie czerwiec 2014 2014 Warszawa Kawiarnia Naukowa Festiwalu Nauki Jerzy Wojke

16 czerwca 2014 r. o godzinie 18:30 w filii Frabryki Trzciny - Skwer, w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu 60a, odbędzie się pokaz wideo zatytułowany: "Największe i najmniejsze pszczoły miodne". Gościem specjalnym będzie prof. Jerzy Wojke, nestor polskiego pszczelnictwa. Wstęp na pokaz - bezpłatny!

Zajawka plakatowa:

"Największe pszczoły - olbrzymie, oraz najmniejsze - karliczki, żyją w Azji południowo wschodniej. Są one znacząco większe oraz odpowiednio znacząco mniejsze, niż pszczoły europejskie w Polsce. Pszczoły azjatyckie budują tylko jeden plaster pod konarami drzew lub nawisami skalnymi albo budowlanymi. Pszczoły olbrzymie są najbardziej agresywnymi owadami. Dlatego wybiera się od nich miód nocą, po zachodzie księżyca. Miód od karliczek sprzedaje się na targu w plasterkach wraz z kawałkiem gałęzi, na której znajdowało się gniazdo."

Serdecznie zapraszamy!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2955

Komentarze z forum pszczelarskiego

factis

2014-06-16 11:48:28

Dlaczego tylko w Warszawie? Może coś równie ciekawego zrobić w mniej zaludnionym ale za to bardziej ciekawym miejscu w Polsce?

blondynekkrk

2014-06-17 10:03:55

Szkoda, że nie było to w Krakowie. Bardzo chętnie bym się wybrał...

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.