Portal Pszczelarski

Bee Power i Enactus WSZiB nagrodzony w konkursie! Cz. 2.

Zespoły Enactusa - na czarno w centrum Enactus WSZiB. Źródło zdjęcia: Enactus WSZiB.

wydarzenie pszczelarskie 2014 Warszawa BeePower Konkurs Enactus Poland Enactus WSZiB Eco Driver Eco Leader

Przedstawiamy drugą część sprawozdania z konkursu Enactus Poland 2014.

W Bee Power skupiliśmy się na pszczołach, ponieważ ich liczba wciąż maleje. Nasze hasło brzmi: „To be or not to be, depends on a bee!” (być albo nie być zależy od pszczół!). Pomagaliśmy pszczelarzom w rozwijaniu ich biznesów. Co więcej, wyszliśmy z projektem za granicę i pomagamy ludziom w Afryce postawić ule. Przygotowaliśmy dla nich instrukcję, jak krok po kroku zbudować ul i jej wideo wizualizację. 

Pierwsze miejsce zajęli studenci z Uniwersytetu Gdańskiego, drugie z Uniwersytetu Łódzkiego, a trzecie my. Jest to dla nas ogromne osiągnięcie. W ciągu tych czterech lat od reaktywacji zespołu we WSZiB, dwa razy staliśmy na podium. Jednak to zwycięstwo jest dla nas szczególne, gdyż jest to pierwsze osiągnięcie jako Enactus WSZiB (dwa lata temu miała miejsce zmiana nazwy SIFE na Enactus).

Działając w Enactusie mieliśmy możliwość realizacji naszych pomysłów na „zmianę świata na lepsze”. Było to wspaniałe doświadczenie z zakresu zarządzania projektami, zarządzania czasem i pracy w zespole. Dzięki temu nabraliśmy nowych umiejętności i ochoty do działania w przyszłym roku!

Wróciliśmy do Poznania dumni i z pięknym pucharem. Dla każdego z nas było to szczególne osiągnięcie i wyróżnienie – pokonaliśmy 6 innych drużyn i nie daliśmy o sobie zapomnieć! Teraz możemy spokojnie powrócić do nauki do sesji :)

Szczególne podziękowania kierujemy do naszego opiekuna naukowego Bartłomieja Jurasa, do władz uczelni, które wspierały nas finansowo, do Pani Izabeli Bryzek, której pomoc okazała się bezcenna, do wszystkich firm, które udzieliły nam swoich patronatów i wsparcia oraz do wszystkich osób, które służyły nam swoją pomocą, i od których usłyszeliśmy miłe słowo.

Wielkie dzięki dla całego wspaniałego zespołu – małego, ale prężnie działającego – jesteście super!

Powrót do części pierwszej sprawozdania: Bee Power i Enactus WSZiB nagrodzony w konkursie!

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z konkursu w albumie: Enactus Poland 2014.

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1419

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.