Portal Pszczelarski

Wielki Piknik i Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

Powyżej obrazek informacyjny dotyczący Wielkiego Pikniku i Leśnego Biegu Pszczelim Szlakiem. Projekt własny.

wydarzenie pszczelarskie impreza pszczelarska maj 2014 2014 Kamianna Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Kamianna Wielki Piknik I Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem Polski Związek Pszczelarski Arkadiusz Kapliński Stanisław Sennik Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo Nawojowa

Polski Związek Pszczelarski zaprasza na wyjątkową imprezę w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym Kamianna (Dom Pszczelarza). 10 i 11 maja 2014 r. odbędzie się odpowiednio: Wielki Piknik i Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem.

10.05.2014 (sobota)

10:00 - rozpoczęcie Wielkiego Pikniku

11:00 - wykład pt. "Produkty pszczele w życiu człowieka" - dr Arkadiusz Kapliński

Wieczorem -  zabawa w karczmie z towarzystwem orkiestry

11.05.2014 (niedziela)

9:00 - rozpoczęcie Leśnego Biegu Pszczelim Szlakiem

Organizatorem biegu jest Nadleśnictwo Nawojowa, zaś patronat honorowy objął Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, pan mgr inż. Stanisław Sennik. Trasa biegu wynosi 10 km i przebiega przez tereny leśne, głównie po ścieżce przyrodniczo-edukacyjnej.

Zarówno w sobotę jak i niedzielę organizator zaprasza na kiermasz ze sprzętem pszczelarskim oraz z miodami i innymi produktami pszczelimi. Gwarantuje także dostęp zarówno do potraw kuchni regionalnej, jak i z grilla oraz do muzyki i wielu atrakcji dla najmłodszych (w tym placu zabaw).

Zobacz również:

II Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1542

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.