Portal Pszczelarski

Wielki Piknik i Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

Powyżej obrazek informacyjny dotyczący Wielkiego Pikniku i Leśnego Biegu Pszczelim Szlakiem. Projekt własny.

wydarzenie pszczelarskie impreza pszczelarska maj 2014 2014 Kamianna Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Kamianna Wielki Piknik I Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem Polski Związek Pszczelarski Arkadiusz Kapliński Stanisław Sennik Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo Nawojowa

Polski Związek Pszczelarski zaprasza na wyjątkową imprezę w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym Kamianna (Dom Pszczelarza). 10 i 11 maja 2014 r. odbędzie się odpowiednio: Wielki Piknik i Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem.

10.05.2014 (sobota)

10:00 - rozpoczęcie Wielkiego Pikniku

11:00 - wykład pt. "Produkty pszczele w życiu człowieka" - dr Arkadiusz Kapliński

Wieczorem -  zabawa w karczmie z towarzystwem orkiestry

11.05.2014 (niedziela)

9:00 - rozpoczęcie Leśnego Biegu Pszczelim Szlakiem

Organizatorem biegu jest Nadleśnictwo Nawojowa, zaś patronat honorowy objął Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, pan mgr inż. Stanisław Sennik. Trasa biegu wynosi 10 km i przebiega przez tereny leśne, głównie po ścieżce przyrodniczo-edukacyjnej.

Zarówno w sobotę jak i niedzielę organizator zaprasza na kiermasz ze sprzętem pszczelarskim oraz z miodami i innymi produktami pszczelimi. Gwarantuje także dostęp zarówno do potraw kuchni regionalnej, jak i z grilla oraz do muzyki i wielu atrakcji dla najmłodszych (w tym placu zabaw).

Zobacz również:

II Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1789

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Partner serwisu

Stowarzyszenie działające na rzecz ekologii i protekcji owadów zapylających, głównie dziko żyjących pszczół. Sprawdź: www.naturaiczlowiek.org

Zostań bohaterem pszczół

Badania: na jakim obszarze występuje pszczoła samotnica - zadrzechnia fioletowa?

Zrekultywowane tereny kopalni Górażdże jako potencjalne siedlisko występowania pszczół

Tadeusz Kąkol

Tadeusz Kąkol

Autor tekstów

Emerytowany nauczyciel zawodu w Zespole Szkół Rolniczych. Obecnie zajmuje się pszczołami (12 uli) i ogrodnictwem (rośliny miododajne) w Grabowcu koło Zamościa.

Pyłek kwiatowy a pyłek pszczeli

Smotrawa okazała - roślina miododajna

Pszczelarz, a kto to taki?