Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

Wielki Piknik i Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

Powyżej obrazek informacyjny dotyczący Wielkiego Pikniku i Leśnego Biegu Pszczelim Szlakiem. Projekt własny.

wydarzenie pszczelarskie impreza pszczelarska maj 2014 2014 Kamianna Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Kamianna Wielki Piknik I Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem Polski Związek Pszczelarski Arkadiusz Kapliński Stanisław Sennik Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Nadleśnictwo Nawojowa

Polski Związek Pszczelarski zaprasza na wyjątkową imprezę w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym Kamianna (Dom Pszczelarza). 10 i 11 maja 2014 r. odbędzie się odpowiednio: Wielki Piknik i Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem.

10.05.2014 (sobota)

10:00 - rozpoczęcie Wielkiego Pikniku

11:00 - wykład pt. "Produkty pszczele w życiu człowieka" - dr Arkadiusz Kapliński

Wieczorem -  zabawa w karczmie z towarzystwem orkiestry

11.05.2014 (niedziela)

9:00 - rozpoczęcie Leśnego Biegu Pszczelim Szlakiem

Organizatorem biegu jest Nadleśnictwo Nawojowa, zaś patronat honorowy objął Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, pan mgr inż. Stanisław Sennik. Trasa biegu wynosi 10 km i przebiega przez tereny leśne, głównie po ścieżce przyrodniczo-edukacyjnej.

Zarówno w sobotę jak i niedzielę organizator zaprasza na kiermasz ze sprzętem pszczelarskim oraz z miodami i innymi produktami pszczelimi. Gwarantuje także dostęp zarówno do potraw kuchni regionalnej, jak i z grilla oraz do muzyki i wielu atrakcji dla najmłodszych (w tym placu zabaw).

Zobacz również:

II Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1925

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniokracja.hanami.pl

Japonista, dziennikarka, badaczka kultury żywieniowej, autorka książek: "Tradycje kulinarne Japonii" i "Japońskie słodycze" (książka nominowana w 3 kategoriach do Gourmand World Cookbook Awards). Zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych, a także spotkań z zakresu historii jedzenia, trendów kulinarnych i percepcji smaku.

Pierniczki świąteczne z miodem

Miodowe ciasto z sezamową bezą

Ciasto z mąką z czarnego ryżu

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016

Sylwia Zielińska

Sylwia Zielińska

Konsultant serwisu

Doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim, członkini Koła Naukowego Technologów Żywności FERMENT. Interesuje się toksykologią żywności i zanieczyszczeniem środowiska. Dokładna analizatorka i badaczka składu chemicznego miodu. Poza uczelnią, wraz z przyjaciółką ekotesterka i propagatorka żywności ekologicznej (ekotester.pl - strona w przygotowaniu), działaczka w stowarzyszeniu oraz miłośniczka tańca i motocykli.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 1.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 2.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 3.