Portal Pszczelarski

III Konferencja Klubu Dyskusyjnego Pszczółka

Na obrazku: baner informujący o III Konferencji Klubu Dyskusyjnego Pszczółka. Źródło obrazka: projekt własny.

konferencja pszczelarska luty 2015 2015 Cielądz III Konferencja Klubu Dyskusyjnego Pszczółka Konferencja Klubu Dyskusyjnego Pszczółka Klub Dyskusyjny Pszczółka Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sierzchowskiej Marek Podlewski Paweł Królak Michał Piątek Paweł Stachlewski Rafał Pietrzak

Klub Dyskusyjny Pszczółka, działający przy stowarzyszeniu Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sierzchowskiej, zaprasza na III edycję konferencji pszczelarskiej: Konferencja Klubu Dyskusyjnego Pszczółka. Niniejsze spotkanie będzie mieć miejsce 22 lutego 2015 roku w Cielądzu (powiat: Rawa Mazowiecka). Patronat nad wydarzeniem objął pan Paweł Królak, Wójt Gminy Cielądz.

Organizatorzy przewidzieli miejsce dla 100 uczestników (decyduje kolejność zgłoszeń). Opłata za udział w konferencji jest symboliczna, gdyż wynosi 20zł. W ramach tej ceny zawarty został bierny udział w wydarzeniu oraz obiad wraz z poczęstunkiem w trakcie trwania przerwy kawowej.

Opłaty należy dokonywać na konto skarbnika klubu:

Rafał Pietrzak
MBank 03 1140 2004 0000 3002 7422 6487

Program III Konferencji Klubu Dyskusyjnego Pszczółka:

22 luty 2015 r. (niedziela)

10:00 – Rozpoczęcie III Konferencji Klubu Dyskusyjnego Pszczółka
10:15 – 11:45 – Marek Podlewski - Gospodarka pasieczna cz. 1
11:45 – 12:30 – Przerwa obiadowa
12:30 – 14:00 – Marek Podlewski - Gospodarka pasieczna cz. 2
14:00 – 14:15 – Przerwa kawowa
14:15 – 15:45 – Marek Podlewski - Gospodarka pasieczna cz. 3

Wydarzeniu będą towarzyszyć także dwie wystawy: sprzętu pszczelarskiego oraz narzędzi do produkcji uli.

W razie pojawienia się pytań, organizatorzy wskazali następujące osoby kontaktowe:
602 489 879 - Michał Piątek, Vice-prezes TPZS
791 745 322 - Paweł Stachlewski - Prezes KD Pszczółka
505 428 494 - Rafał Pietrzak - Skarbnik KD Pszczółka

Gorąco zapraszamy!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1851

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.