Portal Pszczelarski

I Dolnośląski Kongres Pszczelarzy

Na rysunku zaproszenie na I Dolnośląski Kongres Pszczelarzy. Źródło: materiały przesłane przez organizatorów.

wydarzenie pszczelarskie kongres pszczelarski konferencja pszczelarska maj 2014 2014 Krzyżowa Krzyżowa koło Świdnicy Dolnośląski Kongres Pszczelarzy Stowarzyszenie LGD Szlakiem Granitu Dolnośląski Związek Pszczelarzy Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Wolny Uniwersytet w Berlinie Międzynarodowe Centrum Konferencyjne Krzyżowa Paweł Chorbiński Benedykt Polaczek Piotr Łabędzki Czesław Trzciański

17 maja 2014 r. o godzinie 9:00 w Krzyżowej koło Świdnicy (a dokładniej w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym Krzyżowa), odbędzie się organizowany przez Stowarzyszenie LGD Szlakiem Granitu I Dolnośląski Kongres Pszczelarzy.

Program I Dolnośląskiego Kongresu Pszczelarzy:

17 maj 2014 r. (sobota)

9:00-9:05 - Powitanie wykładowców i uczestników kongresu przez Prezesa Zarządu Pana Piotra Łabędzkiego

9:05-9:15 - Wystąpienie Prezesa Dolnośląskiego Związku Pszczelarzy Pana Czesława Trzciańskiego

9:15-10:00 - "Popularne błędy w zwalczaniu chorób pszczół" dr hab. Paweł Chorbiński, prof. UP, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

10:00-10:30 - Przerwa kawowa

10:30-11:15 - "Zapobieganie chorobom w pasiece" dr hab. Paweł Chorbiński, prof. UP, Uniwersytet  Przyrodniczy we Wrocławiu

11:15-12:00 - Dyskusja

12:00-12:15 - Przerwa kawowa

12:15-13:00 - "Wychów matek pszczelich na własne potrzeby – techniki poddawania" dr Benedykt Polaczek, Wolny Uniwersytet w Berlinie

13:00-14:00 - Przerwa kawowa

14:00-14:45 - "Wychów matek pszczelich na własne potrzeby - techniki poddawania" cd., dr Benedykt Polaczek, Wolny Uniwersytet w Berlinie

14:45-15:00 - Dyskusja

15:00 - Zakończenie I Dolnośląskiego Kongresu Pszczelarzy

Organizatorzy przewidzieli również w trakcie I Dolnośląskiego Kongresu Pszczelarzy kiermasz sprzętu i wydawnictw o tematyce pszczelarskiej oraz prezentacje produktów lokalnych. Dodatkowo, wstęp wolny i bezpłatny parking.

Zobacz również:

I Dolnośląski Kongres Pszczelarzy - wideo-relacja

II Dolnośląski Kongres Pszczelarzy

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 3152

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.