Portal Pszczelarski

INSECTUM – polsko-niemieckie warsztaty budowy domów dla owadów

Powyżej plakat informacyjny. Źródło plakatu: jck.pl

wydarzenie pszczelarskie warsztaty pszczelarskie kwiecień 2014 2014 Jelenia Góra Jeleniogórskie Centrum Kultury INSECTUM Euroregion Nysa murarka ogrodowa porobnica włochatka nożycówka pospolita wałczatka dwuguzka trzmiel rudy trzmiel ziemny skorek pospolity biedronka siedmiokropka złotook trzmielec czarny zadrzechnia fioletowa

Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza osoby dorosłe do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach. Warsztaty będą trwać od 22-27 kwietnia 2014 r. Warsztaty będą realizowane w godzinach od 9:00 do 16:00 z przerwą na posiłek, który podobnie jak materiały dydaktyczne zapewnia organizator.

W warsztatach może wziąć wyłącznie 10 uczestników z Polski i 10 z Niemiec. Warsztaty realizowane będą w dwóch grupach tematycznych pod pełną opieką instruktorów z Polski i Niemiec z udziałem tłumaczy.

W trakcie warsztatów będą budowane domki dla owadów zapylających, takich jak:
- Murarka ogrodowa (Osmia rufa)
- Porobnica włochatka (Anthophora plumipes Pall.)
- Nożycówka pospolita (Chelostoma florisomne L.)
- Wałczatka dwuguzka (Heriades truncorum L.)
- Trzmiel rudy (Bombus pascuorum)
- Trzmiel ziemny (Bombus terrestris)
- Skorek pospolity (Forficula auricularia)
- Biedronka siedmiokropka (Coccinella septempunctata)
- Złotook (Chrysoperla carnea)
- Trzmielec czarny (Bombus rupestris)
- Zadrzechnia fioletowa (Xylocopa violacea)

Projekt „INSECTUM – polsko-niemieckie warsztaty budowy domów dla owadów” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa przy wsparciu Euroregionu Nysa.

Zapisów można dokonać w sekretariacie JCK (Jeleniogórskiego Centrum Kultury) w Jeleniej Górze, ul. 1 Maja 60 lub telefonicznie: 75 64-23-880 lub 75 64-23-881. Informacje na temat warsztatów pszczelarskich można także uzyskać wysyłając maila na adres: jck@jck.pl 

W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy!

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2769

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.