Portal Pszczelarski

XX Forum Pszczelarskie - Sielinko 2014

Na zdjęciu powyżej logo WODR oraz podstawowe informacje dotyczące XX Forum Pszczelarskiego - Sielinko 2014. Projekt własny.

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska szkolenie pszczelarskie kwiecień 2014 2014 Sielinko Forum Pszczelarskie Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Poznaniu Tomasz Kędziora Marcin Raczyński

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu oraz Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Poznaniu organizują w sobotę 5 kwietnia 2014 r. XX Forum Pszczelarskie - Sielinko 2014. Forum odbędzie się w Centrum Wystawowo-Szkoleniowym "Sielinko" (ul. Parkowa 2, 64-330 Opalenica).

Tematem przewodnim XX Forum Pszczelarskiego będzie "Gospodarka pasieczna w różnych warunkach środowiskowych".

Program XX Forum Pszczelarskiego - Sielinko 2014

9:45 - 10:30 - Otwarcie forum
10:30 - 12:30 - "Gospodarka pasieczna w ulach wielokorpusowych" cz. 1 - mgr inż Tomasz Kędziora (PTP w Pszczelej Woli)
12:30 - 13:15 - Przerwa
13:15 - 14:15 - "Gospodarka pasieczna w ulach wielokorpusowych" cz. 2 - mgr inż Tomasz Kędziora (PTP w Pszczelej Woli)
15:00 - 16.30 - "Zwalczanie chorób pszczół - warrozy" - mgr Marcin Raczyński (VET - ANIMAL Stargard Szczeciński)
16:30 - Zakończenie forum

W trakcie trwania XX Forum Pszczelarskiego w Sielinku będzie miała miejsce wystawa środków do produkcji pasiecznej oraz kiermasz uli, sprzętu pasiecznego, odzieży ochronnej i produktów pasiecznych.

Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą weterynaryjnego numeru identyfikacji pasieki.

Zobacz również:

XXII Forum Pszczelarskie - Sielinko 2016

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1625

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.