Portal Pszczelarski

Przekaż 1% podatku dla niepełnosprawnych rodziców

Logo projektu Marzenia Mam

Fundacja Tacy Sami Marzenia Mam przekazywanie podatku

Redakcja Portalu Pszczelarskiego wspiera akcję Fundacji Tacy Sami. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz fundacji oraz do bieżącego wspierania realizacji jej celów statutowych. 

Marzenia Mam to wsparcie rodziców niepełnosprawnych w ich codziennym życiu. Fundacja w miarę możliwości wspiera ich finansowo, a także służy dobrą radą i dobrym słowem.

Niepełnosprawni rodzice potrzebują przede wszystkim kompleksowej rehabilitacji by dalej aktywnie zajmować się swoimi dziećmi. Pomoc ta odnosi się głównie do turnusów rehabilitacyjnych lub rehabilitacji domowej, ale także pomocy opiekunki, pomocy w zakupie sprzętu ortopedycznego, a także sfinansowania wózka czy wyprawki szkolnej dla dziecka. Do ograniczeń, które spotykają niepełnosprawnych rodziców należy zaliczyć niskie renty, brak pracy, a także niedostosowanie transportu publicznego.

Podopieczni Fundacji Tacy Sami chcą żyć normalnie - wychodzić z dziećmi na spacer, odprowadzać do szkoły czy chociażby bawić się z nimi na placu zabaw. Czasami jednak wysoki krawężnik, dziury w chodniku czy schody zamykają im taką możliwość. Niestety na jakąkolwiek pomoc rzadko można liczyć bezpłatnie. Dlatego też często zmuszeni są do korzystania z pomocy opiekunki. Dzięki codziennej rehabilitacji niepełnosprawni rodzicę stają się bardziej samodzielni i samowystarczalni.

Polepsz ich sytuację wspierając niepełnosprawnych rodziców rozliczając PIT. Przekaż 1 % Fundacji Tacy Sami KRS 0000138202 lub darowiznę na konto: Fundacja Tacy Sami 46 1160 2202 0000 0000 3505 0344.

Na zdjęciu powyżej: Rollup Fundacji Tacy Sami

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1574

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.