Portal Pszczelarski

Przekaż 1% podatku dla niepełnosprawnych rodziców

Logo projektu Marzenia Mam

Fundacja Tacy Sami Marzenia Mam przekazywanie podatku

Redakcja Portalu Pszczelarskiego wspiera akcję Fundacji Tacy Sami. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz fundacji oraz do bieżącego wspierania realizacji jej celów statutowych. 

Marzenia Mam to wsparcie rodziców niepełnosprawnych w ich codziennym życiu. Fundacja w miarę możliwości wspiera ich finansowo, a także służy dobrą radą i dobrym słowem.

Niepełnosprawni rodzice potrzebują przede wszystkim kompleksowej rehabilitacji by dalej aktywnie zajmować się swoimi dziećmi. Pomoc ta odnosi się głównie do turnusów rehabilitacyjnych lub rehabilitacji domowej, ale także pomocy opiekunki, pomocy w zakupie sprzętu ortopedycznego, a także sfinansowania wózka czy wyprawki szkolnej dla dziecka. Do ograniczeń, które spotykają niepełnosprawnych rodziców należy zaliczyć niskie renty, brak pracy, a także niedostosowanie transportu publicznego.

Podopieczni Fundacji Tacy Sami chcą żyć normalnie - wychodzić z dziećmi na spacer, odprowadzać do szkoły czy chociażby bawić się z nimi na placu zabaw. Czasami jednak wysoki krawężnik, dziury w chodniku czy schody zamykają im taką możliwość. Niestety na jakąkolwiek pomoc rzadko można liczyć bezpłatnie. Dlatego też często zmuszeni są do korzystania z pomocy opiekunki. Dzięki codziennej rehabilitacji niepełnosprawni rodzicę stają się bardziej samodzielni i samowystarczalni.

Polepsz ich sytuację wspierając niepełnosprawnych rodziców rozliczając PIT. Przekaż 1 % Fundacji Tacy Sami KRS 0000138202 lub darowiznę na konto: Fundacja Tacy Sami 46 1160 2202 0000 0000 3505 0344.

Na zdjęciu powyżej: Rollup Fundacji Tacy Sami

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2505

Komentarze z forum pszczelarskiego

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i weź udział w dyskusji!
  Współpracują z portalem:

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016

Sylwia Zielińska

Sylwia Zielińska

Konsultant serwisu

Doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim, członkini Koła Naukowego Technologów Żywności FERMENT. Interesuje się toksykologią żywności i zanieczyszczeniem środowiska. Dokładna analizatorka i badaczka składu chemicznego miodu. Poza uczelnią, wraz z przyjaciółką ekotesterka i propagatorka żywności ekologicznej (ekotester.pl - strona w przygotowaniu), działaczka w stowarzyszeniu oraz miłośniczka tańca i motocykli.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 1.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 2.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 3.