Portal Pszczelarski

XXII Forum Pszczelarzy w Przysieku

Powyższy obrazek przedstawia informacje dotyczące XXII Forum Pszczelarzy w Przysieku k. Torunia. Projekt własny.

wydarzenie pszczelarskie konferencja pszczelarska szkolenie pszczelarskie forum pszczelarskie marzec 2014 2014 Przysiek Przysiek k. Torunia Forum Pszczelarzy w Przysieku Regionalny Związek Pszczelarzy w Toruniu KPODR Oddział w Przysieku Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Regionalny Związek Pszczelarzy w Toruniu wraz z Kujawsko-Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Minikowie Oddział w Przysieku zapraszają wszystkich pszczelarzy i miłośników pszczół na dwudziestą drugą edycję Forum Pszczelarzy.

XXII Forum Pszczelarzy odbędzie się 29 marca 2014 r. w Oddziale Doradztwa Rolniczego w Przysieku k. Torunia (Zławieś Wielka 87-134 Toruń). Forum objęli patronatem: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego - pan Piotr Całbecki oraz Wojewoda Kujawsko-Pomorski - pani Ewa Mes.

Program XXII Forum Pszczelarzy w Przysieku

29 marca 2014 r. (sobota)

9:00 - 9:05 - Otwarcie forum przez dyrektora KPODR w Minikowie
9:00 - 9:15 - Wręczenie odznaczeń
9:15 - 9:25 - Wystąpienie pana Tadeusza Dussa (prezesa RZP w Toruniu)
9:30 - 11:00 - mgr Tomasz Strojny (Pasieka nad Nowinką) - Który syrop wybrać do dokarmiania pszczół, izoglukozę czy inwert?
11:00 - 11:15 - Przerwa kawowa
11:15 - 12:45 - mgr inż. Jerzy Tombacher - Prawo rozwoju rodziny pszczelej - przygotowanie rodzin do wczesnych pożytków
12:45 - 13:20 - Tadeusz Sabat (prezydent PZP) - Aktualna sytuacja w pszczelarstwie
13:20 - 13:30 - Czas na dyskusję
13:30 - 14:20 - mgr inż. Michał Morelowski - Rola probiotyków - Apifarmy i Apibiofarmy w gospodarce pasiecznej

Impreza realizowana jest przy udziale środków pomocowych PROW Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu i ma charakter edukacyjno-handlowy. Oznacza to, że w trakcie jej trwania będą wystawcy sprzętu pszczelarskiego oraz wydawnictwa z drukowanymi pozycjami pszczelarskimi.

Udział w XXII Forum Pszczelarzy w Przysieku jest bezpłatny.

Kontakt do organizatorów:
- Regionalny Związek Pszczelarzy w Toruniu, ul. Środkowa 11, Tadeusz Dussa (prezes) tel. 501 180 974, e-mail: rzp-torun@tlen.pl
- KPODR Oddział w Przysieku, Piotr Stelmaszak tel. 601 664 415, e-mail: piotr.stelmaszak@kpodr.pl

Zobacz również:

XXV Forum Pszczelarzy w Przysieku

XXIV Forum Pszczelarzy w Przysieku

XXIII Forum Pszczelarzy w Przysieku

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2084

Komentarze z forum pszczelarskiego

Lukasz_Baniak

2014-03-26 16:47:00

Kawał drogi niestety ale zapowiada się ciekawie. Na pewno młodzi pszczelarze albo ci co chcą zacząć przygodę powinni się tam udać. By na forum nie zawracali głowy hehe

blondynekkrk

2014-03-28 11:28:25

Z Krakowa także :/ niby można przez Łódź ale nie wiem czy na 1 dzień wycieczka warta zachodu...

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.