Portal Pszczelarski

Opowiemy faktów full, jak w biznesie działa ul

Na rysunku powyżej plakat z zaproszeniem na prelekcje pana Adriana Suszki. Źródło rysunku: Enactus WSZiB.

wydarzenie pszczelarskie szkolenie pszczelarskie prelekcja pszczelarska marzec 2014 2014 Poznań Enactus WSZiB Adrian Suszka

Zapraszamy serdecznie na prelekcję Pana Adriana Suszki, która odbędzie się w dniu 22 marca 2014 r. o godzinie 12:00 w budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości przy ul. Roboczej 4 w Poznaniu.

Tematyką prelekcji będzie:

- problem ginięcia pszczół,

- proces powstawania miodu,

- prowadzenie biznesu pszczelarskiego,

- rozpoznawanie prawdziwego miodu,

czyli faktów full, jak w biznesie działa ul.

Zaplanowana jest także sesja, podczas której p. Suszka będzie odpowiadał na pytania uczestników. Podczas spotkania będzie można zakupić prawdziwy miód pochodzący z pasieki pana Adriana Suszki.  

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Zapraszamy do lektury sprawozdania z tego wydarzenia w artykule: BeePower - prelekcja p. Adriana Suszki.

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 1805

Komentarze z forum pszczelarskiego

tulipan

2019-03-22 20:57:48

kto bedzie oplacal za prelekcje czy pszczelarz bedzie odprowadzal podatki do fiskusa

tulipan

2019-03-22 21:01:41

u nas w zrzeszeniu tez mamy takie zamiary tylko milosnicy pszczol niechca papierkowej kontroli ze strony fiskusa

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.