Portal Pszczelarski

Skradziono ule w Krzeptowie

Zdjęcie przedstawia skradzione ule z sadu w Krzeptowie.

marzec 2014 2014 kradzież uli kradzież uli w Krzeptowie Krzeptów Wrocław

Wczoraj otrzymaliśmy od Pani Marty Relikowskiej smutną informację, z której treścią można było (i dalej można) zapoznać się na naszym facebookowym profilu. Publikujemy ją również poniżej:

Apel - Skradzione ule

Obrazek można pobrać klikająć TUTAJ oraz wkleić na swoją stronę internetową/forum itd.

Tymczasem otrzymaliśmy od Pani Marty zdjęcia pasieki jej wujka. Być może przyczynią się do odnalezienia 35 uli.

Przypominamy jednocześnie, że za wskazanie ich obecnego miejsca wyznaczono nagrodę w wysokości 2000 zł! Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę w tym temacie, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 601 741 226

Skradzione ule w Krzeptowie

Prosimy o przekazanie informacji lub linku dalej. Nie będzie to duży wysiłek, a gdy sytuacja ta zostanie odpowiednio nagłośniona, być może ktoś rozpozna wskazane ule i sprawa zakończy się pomyślnie.

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraLiczba wyświetleń artykułu: 2691

Komentarze z forum pszczelarskiego

blondynekkrk

2014-03-06 11:42:10

Dobrze, że takie zajścia są szybko nagłaśniane!

michal1972

2014-03-06 12:06:12

Nie wiem co to za miasto ale ja bym przejrzał monitoring... A jeżeli miasto go nie ma to może ktoś kto ma kamery na domu i patrzą na podjazdy i częściowo łapią drogę.

emil

2014-03-07 17:52:31

Przykra sprawa

Weź udział w dyskusji:

Zaloguj się lub zarejestruj

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.